Niesprawiedliwe ostrzeżenie. - Zgłoszenia tutaj!

W tym dziale znajdziesz regulamin Forum RadioTP oraz najnowsze informacje dotyczące Radia.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Niesprawiedliwe ostrzeżenie. - Zgłoszenia tutaj!

Post autor: Fire (TEDPT) »

Witajcie,

jeżeli uważacie, że zostaliście potraktowani niewłaściwie, dostając karę od Moderatora Forum, w tym temacie macie możliwość to zgłosić Administracji.

Od razu zastrzegam jednak, by umieszczać tu skargi uzasadnione - gdy nie popełniono żadnego wykroczenia zawartego w regulaminie forum i pochodnych.
Treść zażalenia powinna zawierać opis całej sytuacji, miejsce otrzymania kary jak również mile widziane screeny.
Głos w tym temacie ma nakaz także Moderator, który ukarał daną osobę składającą zażalenie.
Moderator winien jest przedstawić swoją wersję zdarzeń, jak również dowody świadczące o jego racji.
W tym temacie również jest zakaz wszelkich innych dyskusji, komentowania poszczególnych osób oraz oceniania sytuacji, gdyż od oceniania są Administratorzy.
Decyzje Administratorów są jednogłośne i one już nie podlegają odwołaniu.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Ja mam jedno ostrzeżenie za coś tam i poprosze o usunięcie tego otórz tego ostrzerzenia które dostałem pozdro




edit by Fire:
Ostrzeżenie miało podstawy. Jednocześnie przypominam, że każde ostrzeżenie jest terminowe - 3 miesiące - co z wyliczeń łatwo można wywnioskować, że zniknie ono samo za 3 dni. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-02-14, 20:08 przez Wiedzmin67, łącznie zmieniany 1 raz.

GREENo

Re: Niesprawiedliwe ostrzeżenie. - Zgłoszenia tutaj!

Post autor: GREENo »

Pisze ponownie , chyba tam napisałem w złym dziale ,a więc dostałem następujące ostrzeżenie( a w zasadzie wiadomość o ostrzeżeniu ) :
Wysłano: dzisiaj, o 13:23
Od: keVin
Do: GREENo

Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
O to masz potwierdzenie że dalej jestem modem. więc grzecznie mi na forum
Nie wiem jak mam to odebrać.Chciałbym aby przyjrzała sie temu administracja .Wydaje mi się ,że podchodzi to pod nadużywanie uprawnień.;).Pozdrawiam :piwo:

edit by Fire: Po zapoznaniu się z całą dokumentacją dotyczącą tej sprawy, tego problemu, administracja stwierdza, że ostrzeżenie miało podstawy i nie zostało ono nieumyślnie wręczone. Jednocześnie przypominam, że każde otrzymane ostrzeżenie jest terminowe - trwa 3 miesiące, i po tym okresie znika ono automatycznie. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2013-03-03, 20:26 przez Fire (TEDPT), łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Decyzja dotycząca zgłoszenia nieprawidłowości.

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Niesprawiedliwe ostrzeżenie. - Zgłoszenia tutaj!

Post autor: elcosmito »

Jesli tylko takie wyjasnienie zostalo przedstawione zakrawa ono na naduzycie...skontaktuje sie z moderatorem w celu wyjasnienia sytuacji i powroce z odpowiedzia

Z rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za przyznanie ostrzezenia informuje iz WARN przyznany byl w sposob sluszny

Jedyne do czego mozna miec zastrzezenie to wyjasnienie sytuacji dlaczego ale bylo to zrobione ze tak powiem na zywo tuz po danym naduzyciu uzytkownika wiec stad brak wyjasnienia sytuacji

Decyzje podtrzymujemy informujac o 3 miesieczym okresie trwania ostrzezenia z pozniejsza kasacja
Administracja

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Re: Niesprawiedliwe ostrzeżenie. - Zgłoszenia tutaj!

Post autor: Wiedzmin67 »

nie zgadzam sie z tą decyzją ze dodstalem warna

edit by Fire: Post, za który zostałeś ukarany był drugim z rzędu wyjątkowo niestosownym. Posty w stylu "bo mózg mi tak kazał" nie są normalne. Od takich kwestii raczej odchodzimy, a swoje powody tłumaczymy bardziej racjonalnie względem sytuacji. Warn przez moderatorów został słusznie otrzymany (po kilku upomnieniach, które nie pomagały niestety).

ODPOWIEDZ