Przyjaciel - jak i z czym to się je?

W tym dziale znajdziesz regulamin Forum RadioTP oraz najnowsze informacje dotyczące Radia.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Przyjaciel - jak i z czym to się je?

Post autor: Fire (TEDPT) »

Z definicji rangi zawartej na forum:
Przyjaciel RadioTP – użytkownik wykazujący ponadprzeciętną aktywność na Radiu (forum). Ranga przyjaciel może zostać również nadana osobie, która swoim działaniem przyczynia się w dużym stopniu do rozwoju Radia.
Tak więc łatwo można zauważyć, że to nie jest zwykła randa, a raczej ranga wyróżniająca Ciebie spośród tłumu forumowej społeczności. Rangę tą otrzymują osoby, które w sposób wyjątkowy zaangażowały się w życie radia, jednoczenie pomagając mu w rozwoju.

Kryterium, jakie powinna posiadać osoba uprawniona do nabycia tej rangi, przedstawiam poniżej (przynajmniej 3 punkty ze wszystkich podanych w kryterium):
- ponad 100 - sensownie treścią - napisanych postów na forum w okresie półrocznym
- ponad 20 - sensownie treścią - napisanych tematów na forum w okresie półrocznym
- systematyczność w odwiedzaniu ShoutBox'a forum (3-4 dni tygodniowo)
- reklama RadioTP wśród swojego otoczenia cyfrowego (przykłady: opis na GG, status FaceBook, śledzik NaszaKlasa)
- reklama RadioTP wśród swojego otoczenia realnego (przykłady: rozklejanie vlepek RadioTP, noszenie koszulki RadioTP, reklamowanie w szkole/uczelni do której przynależysz - gazetki i pochodne)
- wysłużony staż w wyższych stopniem rangach forumowych (Administrator, Administrator Kanału, Moderator, Grafik, Ripper, ClubMusic, HouseStage, HybridGate, DigitalCube)

Jeżeli uważasz, że również zasługujesz na wyróżnienie przez RadioTP, że w pewnym stopniu zrobiłeś coś, coby przyczyniło się do rozwoju radiostacji, a my Ciebie nie zauważyliśmy, możesz upomnieć się o to w tym temacie!

Twój post powinien przybrać następującą postać:
Nick:
Wiek:
Załączniki (dowody) na to, że to właśnie ty powinieneś należeć do grona Przyjaciół RadioTP:

Każde zgłoszenie rozpatrywane jest w przeciągu 5 dni roboczych - licząc od daty napisania posta - poprzez zebranie Administracji. Po pozytywnym rozpatrzeniu, użytkownik uzyska automatycznie rangę Przyjaciela RadioTP oraz zostanie poinformowany drogą elektroniczną o tej procedurze. Jeżeli jednak dany użytkownik będzie rozpatrzony negatywnie - wówczas jego post zostanie usunięty z podaniem powodu, który to dotrze do użytkownika na wskazany adres e-mail w profilu.


Obrazek

ODPOWIEDZ