Kim jesteście prywatnie ?

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Kim jesteście prywatnie ?

Post autor: Gusi »

Większość z nas zna sie tylko tyle co po nicku na forum... W tym temacie piszcie czym zajmujecie sie w domu, jacy jesteście itd.

To ja zacznę :) :

W życiu mym prywatnym to jestem fajniusia nie powiem,że nie <klaun>
Uczę się na wydziale humanistycznym UMK Toruń na profilu archiwistyka i zarzadzanie dokumentacją. Jednak powiem wam szczerze,że jakoś ten kierunek dupy nie urywa bynajmniej w moim odczuciu i ide na drugi kierunek wojskoznastwo lub bezpieczeństwo wewnętrzne w sumie jeden pies :) .

Hmmm poza tym,że uwielbiam sport (siatkówka,ręczna,nożna,rolki,pływanie,bieganie itd.) jestem szczupła (bynajmniej tak twierdza), brunetką o szarych oczach to kocham zwierzęta i chyba założę ZOO :D.

Myślę,że to tyle :D
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

Astro
Posty: 7
Rejestracja: 2012-05-04, 13:17
Lokalizacja: Chojnice
Kontakt:

Post autor: Astro »

Ja się uczę w technikum na profilu informatycznym.
Zainteresowania w gruncie rzeczy to piłka nożna i muzyka. Głównie to robię.
Jeżeli chodzi o tą piłkę to zajmuje się nią w paru aspektach. Jako "twardy kibic ze stadionowego młyne" (hahahha cytat D.T.) i jako piłkarz.
Muzyka to jako słuchacz, prezenter i też producent, chociaż w małym stopniu haha ;d.
Sam jako człowiek sam w sobie jestem poje...
Umiem 200 razy zmienić decyzje nim coś zrobię. Tak samo było np. z muzyką, czy też grą w piłkę no, ale cóż zrobić ;).
Interesuje się tez polityką, chociaż bardziej sprawami takimi jak np. patrz w mój podpis ;).


Jakieś pytania? :P
Bycie narodowcem nie znaczy, że jest się faszystą :)

VoyDee

Post autor: VoyDee »

Może kilka słów o mnie. Uczę się w 2 Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach w klasie IC2 profil humanistyczny z el.dziennikarstwa. W życiu jaki jestem ? Przede wszystkim nie udaję nikogo jestem sobą. Zazwyczaj miły nie umiem obrażać się. Czym się zajmuję na co dzień ? Oczywiście największą przyszłość wiążę ze sportem a jest to piłka nożna mimo to ,że aktualnie mam kontuzję,którą długo się leczy,ale wrócę ! Chciałbym z grania w piłkę wykarmić rodzinę. Co jeszcze mnie kręci to dziennikarstwo ,radiówka uwielbiam gadać do mikrofonu <3 tę pasję również rozwijam i staram się wyciągnąć z siebie jak najwięcej. Jeżeli chodzi o muzykę to za dj'ką można mnie usłyszeć w klubie i w radiu. No i co chcę robić w przyszłości. Przede wszystkim wybieram się na AWF Poznań bądź Gorzów WLKP. w sumie sam nie wiem. To chyba po części ujawniłem się co wykonuję po za radiem ;) . Pozdrawiam Wojtek :D

Dopiszę coś może raczej zdjęcia ;D

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-05-13, 12:15 przez VoyDee, łącznie zmieniany 1 raz.

Ian Mind
Posty: 7
Rejestracja: 2012-05-04, 12:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Ian Mind »

Dobra to i ja :D

Chodzę do technikum budowlanego, profil drogownictwo także pracuje jak menchadienser ;p
Kiedyś grałem w Football amerykański dokładnie Radom Rocks, ale niestety kontuzja uniemożliwia mi dalsze trenowanie ;p Jak każdy "chłopok" piłka nożna, fa, siatkówka, hokej i standardowo piwko ;p kasztelan, strong albo łomża ;p Z radiami związany jestem już ponad rok, więc dalej się ucze tego kunsztu ;p <worek>

Awatar użytkownika
Aguś
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 58
Rejestracja: 2009-07-22, 20:37
Lokalizacja: Z?bkowice ?l?skie
Kontakt:

Post autor: Aguś »

hmmm no to może teraz ja :) Jestem Agnieszka pochodze z Dolnego Śląska , aktualnie poszukuję pracy aby zdobyć doświadczenia . Uwielbiam fotografie krajobrazową .Kocham radio TP , z radiem związana jestem od jakiś 4-5 lat chodz na forum jestem krócej :) Bardzo mnie cieszy że mogę poznać tu tyle ciekawych osobowości :) myślę że narazie tyle wystarczy jak coś to dopiszę :)
Agu?:)

BlackFire
Posty: 23
Rejestracja: 2012-03-17, 21:27
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: BlackFire »

BlackFire czyli Weronika, nie lubię swego imienia o czym najlepiej ze wszystkich tutaj osób wie śFirek, który wręcz ubóstwia mnie mym imieniem denerwować wołając na mnie Weroni (kiedyś było to Weroni Mineral). ;D Aktualnie zdaję maturę, więc o liceum nie ma co wspominać, jedynie tyle, że było to Liceum Sportowe. Od 4 lat gram w siatkówkę, w tym roku pożegnałam się z moim kochanym klubem, bo niestety wiek mnie już nie puszcza. :( Dalej gdzie się wybieram ? Jak zdam to na Ratownika medycznego, ale zobaczymy co z tego wyniknie. W radiach internetowych gram od praaaawie pięciu lat, byłam już chyba wszędzie, zostały mi w sumie tylko zagraniczne stacje, hahaha. xD Głównie nie interesuję się niczym prócz muzyki i siatkówki. ;D (wiem, mam ograniczone horyzonty ;P).

Awatar użytkownika
Maniek
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 192
Rejestracja: 2010-06-23, 21:19
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Post autor: Maniek »

Ja uczęszczam do technikum na wydziale mechatroniki - tak wiem, nikt nie wie co to jest, więc może objaśnię ;D Programowanie różnego rodzaju sterowników przemysłowych, robotów, autocad, układy sterowania itp itd. Mechatronika łączy w sobie informatykę, elektronikę, elektrykę, mechanikę, pneumatykę - jesteśmy od wszystkiego do niczego xD

Co niedzielę standardowo o 15 spotykamy się ekipą na boisku i gramy to w piłkę nożną, siatkówkę, bywało, że i w palanta - świetna gra ;D

W przyszłości chciałbym wyjechać do Niemiec, aby pracować w jakiejś dużej firmie związanej z moim ukierunkowaniem.

W soboty bywam gdzieś na protectorach z zajedwabistą ekipą xD

Awatar użytkownika
Dj Kludu
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 191
Rejestracja: 2011-01-08, 14:01
Ulubiony DJ: Fire <3
Lokalizacja: Hażlach ok. Cieszyna
Kontakt:

Post autor: Dj Kludu »

Hmmm, to i ja napiszę ;D

Normalnie jestem po prostu uczniem 3 klasy gimnazjum ;D
Zazwyczaj od 8 w szkole, koło 17 wracam do domu, troche sobie w domu pogram, potworzę coś w moim "domowym studiu", gadam z znajomymi i tyle ;D
W soboty grywam w piłkę z chłopakami w klubie :)
Wieczorami czasem jakieś wypady ogniska etc. ;D
Niedziela, zazwyczaj wypoczynek :D Rano do kościoła - to norma, a tak o potem zależy czy się coś natrafi czy nie ;DD

Normalny nastolatek :D
I tyle ;DD

Awatar użytkownika
Gordon_FreeMaN!
Posty: 25
Rejestracja: 2011-11-25, 21:27
Ulubiony DJ: ...:)
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Kontakt:

Post autor: Gordon_FreeMaN! »

Otóż pytanie.
Kim jestem prywatnie?
To kim jestem naprawdę, zna kilka osób.
Jak się zachowuję, jak przeżywam różne sprawy.
Wiem jedno : jestem inny od tego całego mainstreamu który plącze się po sieci, mimo iż z jego wielu elementów korzystam.
Nienawidzę tego, co we współczesnym biznesie muyzycznym króluje: KONTAKTY, FORSA, UKŁADY, LIZANIE DUPY JEDNEMU PRZEZ DRUGIEGO, itd...
Nienawidzę pewnych lokali - za to że wpuszczają 13-letnie gimbusy, które szmacą się wódą i prochami do nieprzytomności.
Nienawidzę polityki - z lewa, z prawa, ze środka. Wszyscy rządzili, wszyscy dali dupy. Dziękuję Panom z Wiejskiej!
Całym sercem zwolennik legalizacji hodowli, posiadania oraz spożywania ilości do 5 krzaków konopi indyjskiej NA WŁASNY UŻYTEK.

W punktach wymienianie to taka oględna trochę metoda. Po prostu - jestem zdumiony nienormalnością dzisiejszej Polski. Jednocześnie sobie uświadamiam, jak wiele czynników społeczno-politycznych wpłynęło na to że Polska jest 25 lat zapóźniona cywilizacyjnie nad resztą Europy.
Jak ją sprzedano, ograbiono, rozmontowano, wyludniono i wyśmiano na Zachodzie.
Jak naród ogłupiono, zniszczono szkolnictwo podstawowe, średnie i wyższe.
Jak napchano Polakom do rąk zdobyczy techniki, które tylko zniewalają umysł i któregoś dnia obrócą się przeciwko nam.
Jak zdegenerowano młode pokolenie - poprzez pozostawienie minimum wolnego czasu rodzicom, by nie mogli pokazać swoim pociechom, co to dobro, prawda i uczciwość...

Jestem absolwentem Technikum Elektrycznego nr 4 przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu, mam zaliczone obydwie części egzaminu zawodowego oraz maturę zdaną z wszystkich przedmiotów do których podchodziłem...
Jestem dumny z tego, że mogłem się uczyć na sprawnych, zadbanych socjalistycznych przyborach naukowych, że dostawałem pały ze sprawozdań, podczas kiedy za rzeczy praktyczne garnąłem 3-4-5. Idę za zasadą, która wyrobiła się sama - mało patosu, dużo konkretów.
Obecnie jestem elektroautomatykiem na odlewni aluminium, zajmującej się odlewnictwem metodą ciśnieniową (www.ntp.com.pl); moją pracą jest wykrywanie, lokalizacja i eliminowanie usterek na liniach produkcyjnych w zakresie elektryki (modyfikowanie i wprowadzanie nowych układów), automatyki (lokalizacja oraz usuwanie awarii w układach automatyki, których elementami są sterowniki PLC, proporcjonalne układy sterowania zaworami hydraulicznymi, pneumatycznymi itd), hydrauliki (ocena poprawności działania zaworów hydraulicznych, często zaangażowany w ich wymianę), ocena oraz przeglądy stanu technicznego linii odlewniczych, pieców tapialnych, śrutownic, itd. ... Ciekawa praca, na studiach moja wiedza praktyczna będzie ROXXX :)

A po pracy? Zwykły człowiek, wychowany staromodnie. Wymagam i oczekuję szacunku wtedy kiedy trzeba. Nienawidzę cwaniactwa, lizusostwa i wywyższania się. Wiem że trzeba wyrzucić peta do śmietnika i że trzeb starszemu ustąpić miejsca w autobusie, nawet jeśli to byłby moher z RM. Uwielbiam palić papierosy a moje ulubione fajki to Lucky Strike Red, 23 pieces :) no i chillout popołudniowy zazwyczaj składa się z czegoś zielonego, paru bronków, wypadu do lasu bądź gdziekolwiek, mój mały studyjny światek i HANDS UP! DIRECT TRANSMISSION, serię, której macie zaszczyt słuchać :)

w razie czego, jeśli jestem, zawsze staram się pomóc... no chyba że nie mam humoru - idzie to poznać po dostępności albo braku reakcji...

łoo ale się rozpisałem.

Awatar użytkownika
PiQu$
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 118
Rejestracja: 2010-06-12, 09:27
Ulubiony DJ: wszyscy ;P
Lokalizacja: Uppsala-Szwecja
Kontakt:

Re: Kim jesteście prywatnie ?

Post autor: PiQu$ »

no to i ja cos napisze .. :P

chodze do szkoly w szwecji wyrabiam certyfikat na tlumacza tego jezyka :P nie dlugo zaczne tu studia :) architektura ogrodnictwa :) tak wiec wiecie juz ze kocham przyrode .. tak pewnie ci co mnie lepiej znaja to stwierdza ze to dziwny kierunek bo ogolnie mam zawod cukiernika po dyplomie .. to tez planuje zmienic na tytul mistrza ale wszystko po kolei :) . skonczyc te studia architektury to takie moje male marzenie ;p a marzenia trzeba w zyciu realizowac ;D

na codzien.. haha to moze zaczne tak ze prowadze 2 rozne zycia w zaleznosci w jakim miejscu sie znajduje :)

w Szwecji siedze w domu bo zazwyczaj jest brzydka pogoda i sie ucze :) codziennie jestem na naszym radiu ,pichce obiadki i ciasta ;P nie raz w weekend poleci sie na jakies piwko <piwo> .

w Polsce jednak nie mozna mnie dorwac na radiu w ogole xD najszybciej znajdzie mnie sie na najlepszej imprezie w Szczytnie (moje miasto rodzinne ) w gronie znajomych :) rzadko bywam w domu korzystam raczej z mozliwosci spedzenia czasu z ludzmi ktorych czesto nawet po pol roku nie widze .

ogolnie w zyciu staram sie nie zamulac tylko szalec, smiac sie ,poznawac jak najwiecej nowych ludzi i zyc chwila ;D ! oraz niczego nie zalowac.. :)

PS: bardzo chcialam przeprosic za moja pisownie gramatyczna jak i ortograficzna ..uroki mieszkania za granica.

ODPOWIEDZ