Energy One

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Energy One

Post autor: LadyM »

Info o Imprezie:

Kwiecień w świecie polskich eventów od lat zarezerwowany jest dla bardzo ciekawych wydarzeń muzycznych. Do tej pory odbyły się w tym czasie tak ogromne projekty, jak: Godskitchen, A State of Trance czy Tiesto: Elements of Life.
14 kwietnia 2012 roku to data, która zmieni Wasze postrzeganie muzyki. Tego dnia do klubowego kalendarza eventów powróci legendarne NRG 1, które na początku nowego tysiąclecia zmieniło scenę muzyczną w Polsce i odbiło się głośnym echem wśród klubowiczów.


Powrót do początków, a początkiem była energia, z której zrodziło się wszystko inne. Teraz NRG 1 z całą swoją siłą zelektryzuje Wrocław. Na jedną noc Hala Stulecia stanie się największym skupiskiem energii. Energii niepojętej i niemierzalnej w żaden sposób. My wydobędziemy ją z dźwięków i pokażemy Wam, jak ogromny potencjał tkwi w muzyce elektronicznej. Ta siła dotyka wszystkich zmysłów, przenika przez każdą najmniejszą komórkę ludzkiego organizmu. Można ją tylko poczuć, gdyż jest czymś nienamacalnym, nieuchwytnym, dlatego tak trudno ją zdefiniować. 14 kwietnia doświadczycie muzyczno-energetycznej ekstazy, która zwali Was z nóg. Pozytywna energia wypełni każdy zakątek Hali Stulecia i wyleje się na ulice miasta, aby przepełnić mocą muzyki wszystkich, którzy się z nią zetkną.
O ogromną ilość pozytywnej energii zadbają:

W&W
Nicky Romero
Arty
Tom Novy
Basto
Simon Patterson
Gabriel & Dresden
Simon & Fang

Informacje
14 kwietnia 2012 energia powróci – NRG1; Hala Stulecia, Wrocław.
Bilety w sprzedaży od 07.02.2012!!


Moje pytanie jest następujące: Czy ktoś z Was Drodzy Tepowicze wybiera się na tą impreze?

Jeżeli tak to piszcie w komentarzach :)
Ja bede tam obecna więc pomyślałam,że będzie okazja się spotkać i pobawić się razem ;D

Czekam na Was!!!!!!!

źródło : http://www.ftb.pl/nrg-1_impreza_9584.htm
Ostatnio zmieniony 2012-02-23, 12:08 przez LadyM, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mat Deyo
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 294
Rejestracja: 2011-06-22, 12:51
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mat Deyo »

W&W,Romero,Patterson,Arty i G&D tak to sredni line up;) Ja chyba zaczne zbierac na Sunrise ;) zapowiada sie grubo
Truly Emotion Of Trance...

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Kurcze ja bym pojechał ale nie wiem jak to z funduszami będzie.

Bilet 77zł + opłata za pks(wolę pks ze względu na wygodę jazdy z którą płacę) 2x lub pociąg + nocleg na dwie doby bo jeżeli event to chce być dzień wcześniej aby się porządnie wyspać i wybawić.

Liczmy że ze 600zł to na lekko muszę mieć.

Chyba że ktoś ma jakieś propozycje.

Magda a oprócz Ciebie ktoś się jeszcze wybiera?

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

Maćku no coś Ty! napewno nie tyle kasy :D tyle kasy to ja z Łukaszem strace ;)
Bilet 77zł,nocleg mamy w hostelu bodajże za ok 30-35zł i na 2 doby bierzemy. Do tego ok 57zł bilet na pociąg w jedną strone i kasa na % ;D

A kto jedzie? Napewno cała ekipa house stage :) Czyli Alex,Key,Kristopher,BdB z kolegą i jeszcze kilku naszych znajomych :) więc z tych co wymieniłam napewno znasz z radiaTP :) ogolnie na tą chwile ok 14-16 osób ;D

Mam nadzieje,że uda się i jednak się skusisz ;D
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Zobaczymy co będzie do kwietnia. :)

a tak btw to wy jakoś wszyscy razem w pociągu? ;)

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

No wszyscy pociągiem ;D bedzie ogień haha
Nasze wyjazdy zawsze są z mocną pompą :) cały wagon jest nasz ;D to co chłopacy wyprawiają to nie da się opisac hahaha to trzeba zobaczyć
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

ODPOWIEDZ