Nowy trener Wisły !

Awatar użytkownika
Lucuś
64 kbps
Posty: 158
Rejestracja: 2010-10-31, 11:22
Lokalizacja: Madziaa <3
Kontakt:

Nowy trener Wisły !

Post autor: Lucuś »

Obrazek
Kazimierz Moskal zostaje na stanowisku trenera pierwszego zespołu Wisły Kraków. Taką decyzję podjął w środę zarząd klubu. Umowa z Kazimierzem Moskalem została zawarta na czas nieokreślony - informuje serwis "wisla.krakow.pl".

Moskal pełnił funkcję tymczasowego trenera Wisły od listopada, po tym jak zwolniony został Robert Maaskant. W czterech meczach ligowych odniósł z drużyną dwa zwycięstwa (w tym wyjazdowe nad Śląskiem Wrocław) i poniósł dwie porażki.
Sympatię kibiców zaskarbił sobie przede wszystkim dzięki wynikom w Lidze Europejskiej. Pod jego wodzą "Biała Gwiazda" pokonała Odense oraz Twente Enschede i rzutem na taśmę awansowała do 1/16 finału tych rozgrywek.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że wyjaśniła się sprawa mojej przyszłości. Z drugiej strony wiem, że przed mną wielkie wyzwanie. Tym bardziej jest mi miło, że kibice tak mnie wspierają - mówi nowy szkoleniowiec Wisły, cytowany przez oficjalną stronę krakowskiego klubu.

wp.pl
Pomogłem kliknij piwo
Madziaa <3
Madziaa <3
Madziaa <3Obrazek
Madziaa <3
Madziaa <3

marek35
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-09, 15:14
Ulubiony DJ: Tiesto

Re: Nowy trener Wisły !

Post autor: marek35 »

myślę, że to i tak już za wiele Wiśle nie pomoże. niestety ale czasy świetności Krakowskiej sie juz skonczyły..

Awatar użytkownika
Wrzesion
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 523
Rejestracja: 2012-06-30, 14:36
Ulubiony DJ: Ten pode mną. :D
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Nowy trener Wisły !

Post autor: Wrzesion »

To on już drugi raz? :v Bo post z 2011 roku, ale słyszałem że znów będzie trenował.
Różnica między niemożliwym a możliwym zależy jedynie od stopnia determinacji.

Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Obrazek

ZLECENIA GRAFICZNE I WSZELKIE PYTANIA : wrzesion@radiotp.pl

benedykt01
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-22, 09:19
Ulubiony DJ: adamus

Re: Nowy trener Wisły !

Post autor: benedykt01 »

witam.
Ja uważam że jak Wisła się nie wzmocni to nic z tego nie będzie;) Bo jak Smuda nie dał sobie rady, to nie świadczy dobrze o stanie drużynie.

MarcinM1992
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-31, 10:15

Re: Nowy trener Wisły !

Post autor: MarcinM1992 »

Sprawa jest prosta Wisła przez lata wydawała kasę na transfery i zagraniczniaków, zamiast postawić na szkolenie młodzieży, Smuda nie miał z czego stworzyć mega teamu i szkoda, że go odstawiono, bo Moskal, też nie da Wiśle startu w europejskich pucharach w tym sezonie

lksbobowa
Posty: 3
Rejestracja: 2015-04-27, 14:16

Re: Nowy trener Wisły !

Post autor: lksbobowa »

zmieniają trenerów jak rękawiczki, niech się piłkarzyki wezmą do gry, a nie......

ODPOWIEDZ