NAJLEPSZY FILM

OSCARY 2010 - NAJLEPSZY FILM

Avatar
6
55%
By?a sobie dziewczyna
1
9%
B?karty wojny
2
18%
W chmurach
0
Brak głosów
Odlot
0
Brak głosów
A Serious Man
0
Brak głosów
Precious
0
Brak głosów
The Hurt Locker
0
Brak głosów
Dystrykt 9
2
18%
The Blind Side
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
misiek666
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 134
Rejestracja: 2009-05-08, 00:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

NAJLEPSZY FILM

Post autor: misiek666 »

Zapraszam do ankiety...

Rafael B.
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 98
Rejestracja: 2009-11-28, 14:24
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Post autor: Rafael B. »

Zdecydowanie Avatar.
swietne kino akcji, caly czas cos. Te efekty i swiat, masakraaa
Moge ogladac godzinami :bye:

shadow

Post autor: shadow »

Tak tak Avatar jest git:P.

Dan Price
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 169
Rejestracja: 2009-08-07, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dan Price »

Moze wymienie kilka swoich opinii na temat róznych filmów na wszystkie nie chce mi sie pisac :D.Jako, ze jestem takim malym kinomanem to zobaczymy jak to wyjdzie ;D

1.Avatar - Film ok, taki maly pokaz dzisiejszych mozlliwosci komputerowych, ale.....
nie wiem czym sie wszyscy podniecaja.Chyba tym, ze w pewnym sensie ten film jest jakby to nazwac "nowinka"
2.Bekarty Wojny - Jak dla mnie mega inteligenty film z zaje***** humorem Tarantino który ja po prostu kocham po min. Pulp Fiction.Czarna komedia w mojej opinii na najwyzszym swiatowym poziomie.Wiadomo porusza delikatny temat, ale forma w jakiej zostal przedstawiony po prostu super :).Polecam kto nie widzial!
3.Odlot - Bylem na tym w kinie z mama i moja siostra co ma 7 lat xD.Fajna bajeczka z moralem, mozna sie usmiac no i oczywiscie w tym filmie znowu pokazano, ze polski dubbing filmów czasami jest o wiele lepszy niz oryginal.Sam jestem zwolennikiem ogladania tylko filmów z napisami, ale jak kto woli :D.
4.Dystryk 9 - Hm..........pod wzgledem calej konstrukcji, pomyslu i wykonania cos fajnego i na prawde, mozna nawet powiedziec ze ten film takim malutkim prekursorem jest.W ogólnej ocenie, scepytcznie do niego podchodzilem, obejrzalem i jakos tak mam mieszane uczucia :D.Co by tu nie powiedziec nie stracicie raczej czasu ogladajac sryktyk najn xD


Podsumowujac jak dla mnie ? Duzy wybór co do gatunkowosci komedia/dramat/fantazy itp. dla kazdego cos dobrego jak to sie mówi xD.
Mój number one ? Bekarty wojny film mnie urzekl doslownie i w przenosni <3
Obrazek

shadow

Post autor: shadow »

Diline jak sie rozpisal ;PP.
Na odlocie tez bylem z klasa xdd. haha. brech byl ;d.

post nie wnoszacy nic do tematu - Cosmic
Ostatnio zmieniony 2010-02-28, 11:47 przez shadow, łącznie zmieniany 1 raz.

Dan Price
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 169
Rejestracja: 2009-08-07, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dan Price »

Wlasnie hm......w czwartek obejrzalem musze sie pochwalic na wielgachnym monitorze w jakosci hd film The Hurt Locker.Niby banalna historia o ludziach którzy odbywaja sluzbe w Iraku, ale z calej tej fabuly mozna wyciagnac madre i ciekawe wnioski.Gra aktorska jakos mnie nie zachwycila bardzo, ale moze na tym cale wykonanie mialo polegac - prostocie ;).
Dobry film troche dkugi, ale jak najbardziej warty obejrzenia.
Obrazek

ODPOWIEDZ