Sirius B-Day Party [25.08.2013]

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Sirius B-Day Party [25.08.2013]

Post autor: keVin »

Obrazek

Dziś odbył się meeting z okazji urodzin SIRIUSA. Jestem ogromnie wdzięczny Gościom jak i Prezenterom za zagranie na tym meetingu. Jesteście wspaniali. Muzycznie jak i technicznie było świetnie. Meeting udał się na 100% wielkie :oklaski: dla WAS !!!!!

Poniżej znajdziecie nagrane audycję z tego święta :wixa:


14 - Mike Revo




15 – matthËw




16 - Feedback Look




17 - Adrena Line




18 – Master




19 - Mat Deyo




20 – PATRiCK



21 – Reywers

Click here to see it on Mixcloud


22 – LadyM




23 – KeVin




24 – Sirius


Obrazek

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Sirius B-Day Party [25.08.2013]

Post autor: Sirius »

No więc wypadło by coś napisać ^^

Przede wszystkim chciał bym podziękować organizatorom, szczególnie Kevinowi :piwo: zrobiliście mi naprawdę super niespodziankę i na pewno tego nie zapomnę, najlepszy prezent na 20te urodziny :)

Wielkie podziękowania dla uczestników którzy zagrali świetne audycje przy których bawiłem się do upadłego.

Były audycje spokojne, takie przy których można się rozpłynąć, a były też takie przez które nogi same latały !

Najwięcej pracy przed audycją przypuszczam że miał Mat Deyo, ten człowiek myślałem że niczym mnie nie zaskoczy a tu proszę, pojechał aż się dymiło i że też nie wpadłem na to by zrobić Intro Mix z mojego mashupa ;D

Mike Revo znakomicie zaczął pozytywnymi dźwiękami Psy/Goa Trance :) aż starszy mówił "ale zapie <cenzura> ją" hahaha

Matthew, Adrena Line, Feedback Look i Master zagraliście z klasą i czekam na track listy pierwszych trzech Dji przeze mnie wymienionych ;D

PATRiCK, człowieku ty mi chciałeś głośniki rozyebać xD zagrałeś tak jak ja kiedy mam ochotę :patrick: :D no i set oczywiście znalazłem się w samochodzie ;D trzeba pizgać bassem ! :oklaski: :oklaski:

Reywers, twoja audycja była chyba najbardziej śmiechowa ze wszystkich jakie były na Sirius B-Day ;D Nuty zagrałeś dobre i + za Mikrofon ;)

LadyM ;D mamuśka pocisnęła w końcu Trancem !! i powiem Ci że byłem pozytywnie zaskoczony że poradziłaś sobie tak dobrze ! teraz mi nie wmówisz że nie umiesz grać trance i przechodzisz na House ;) Nuty zagrałaś takie że trafiłaś prosto w moje serce i technicznie rewelacyjnie :)

KeVin ! Bracie mój ;D powiem Ci że na twój występ czekałem chyba najbardziej ;) w końcu jesteś moim uczniem ^^ zagrałeś prze z********e ! wielki szacunek za to że w tak niedługim czasie potrafiłeś się wybić w moich oczach :) Nuty zagrałeś w 100% mój gust, technicznie elegancko, no i mam nadzieje że z czasem się dogadamy na twoją gościnkę na Night Of Trance ;)

i to tyle, bo co można więcej napisać, jeszcze raz bardzo wam wszystkim dziękuję za prezent !

SZCZała!
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

ODPOWIEDZ