Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

Post autor: Sirius »

Obrazek

Tutaj możecie udzielać się na temat audycji które odbyły się na tym właśnie meetingu

poniżej będą umieszczane sety z audycji



Line up 22.06.2013r. channel ClubMUSIC:

12:00 - Roberto Jay

Direct link: https://soundcloud.com/robertojay/lady-music-mixed-by-roberto


13:00 - Marck Cue

w najbliższym czasie dodamy

14:00 - DJ 4

w najbliższym czasie dodamy

15:00 - ziXen [guest] (zastępstwo za Sweet Candy [guest])

jeżeli ktoś posiada set z audycji proszę o wrzucenie go do postu

16:00 - Lady DeeCee [guest]



17:00 - Noemi Black [guest]



18:00 - DHB Squad



19:00 - Sirius



21:00 - M@fju

wystąpiły drobne problemy techniczne przez co M@fju stracił możliwość zagrania ;/

22:00 - Jagoda [guest]



23:00 - KeVin



24:00 - Master



Line up 23.06.2013r. channel HybridGATE:

12:00 - Roberto Jay



13:00 - Mat Deyo



14:00 - Mickey PI



15:00 - Rodney [guest]



16:00 - Feedback Look [guest] (http://www.paris-one.com/)



17:00 - Step Back [guest]



18:00 - Sirius (zastępstwo za Minami [guest])



19:00 - Maniek



20:00 - PATRiCK



21:00 - Sirius



22:00 - KeVin



23:00 - ziXen [guest]



24:00 - Tanssive [guest]



01:00 - LadyM

Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

Post autor: elcosmito »

No to na pierwszy rzut pod moim uchem ...lady deecee....No i jest rewelacja ...świetne dźwięki !!!
Szkoda ze to juz końcówka


Sent from my iPad using Tapatalk
Administracja

Roberto Jay
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 120
Rejestracja: 2012-08-15, 23:00
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

Post autor: Roberto Jay »

Lady Music - Mixed by Roberto Jay (CM)


Direct link: https://soundcloud.com/robertojay/lady-music-mixed-by-roberto

tracklista w linku powyżej ;)


Lady Music - Mixed by Roberto Jay (HG)


instagram: robertojay90

Awatar użytkownika
keVin
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1918
Rejestracja: 2012-03-11, 15:28
Ulubiony DJ: LadyM
Lokalizacja: Rzeszów/Holandia
Kontakt:

Re: Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

Post autor: keVin »

PATRiCK - Lady Music kanał HybridGate



http://www51.zippyshare.com/v/32275195/file.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Sirius
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 162
Rejestracja: 2011-10-03, 23:25
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

Post autor: Sirius »

No i meeting Lady Music mamy już za sobą, pragnę podziękować całej ekipie radia za współpracę i oczywiście wielkie podziękowania dla gości ! do żadnej audycji nie mam żadnych zastrzeżeń a słuchałem każdą bez wyjątków. To dzięki wam meeting mam nadzieję utkwi nam na dłuugo w pamięci, każdy prezenter jaki i gość dał z siebie 100% !

Wielkie podziękowania w stronę grafika za zrobienie świetnego plakatu

Dzięki wam praca nad meetingiem była czystą przyjemnością, bawiłem się świetnie ! Mam nadzieję że wy także :)
Muzyka łagodzi obyczaje...

Night Of Trance

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Lady Music[22-23.06.2013] - ClubMusic / HybridGate Channel

Post autor: LadyM »

Ja ze swojej strony chciałam bardzo podziękować przede wszystkim Siriusowi, za organizację i pilnowanie meetingu :)
Wielki buziol w Twoją stronę ;*

Dwa dni wypełnione muzyką, którą kocham to najpiękniejsze co mogłam od Was dostać w prezencie. Jestem mega szczęśliwa, że tak licznie wystąpiliście :)

Dziękuję prezenterom obu kanałów oraz gościom:
Roberto Jay- jak zawsze mega ambitnie <3 podwójna dawka dobrego housu ;D Twoje audycje zawsze są zagadką dla mnie, co tam przygotujesz hihi ;D graj dalej ile tylko się da ;D :*

Marck Cue- również bardzo przyjemny secik i duży plus za mika ;D Twoje audycje wspominam na wesoło haha. prowadź je dalej tak jak dotychczas ;) Powodzenia :*

DJ 4- pamiętam jak dziś, gdy pierwszy raz usłyszalam Twoją nocną audycje :zawstydzony: jak usłyszałam ten głos to odrazu wiedziałam,że będe wypatrywała w ramówce kolejnej audycji hahaha secik jak najbardziej na plus :*

ziXen- nasz były prezenter,wczoraj i przedwczoraj jako Gość :) dziękuję, że zechciałeś wystąpić i to 2 razy ;D szkoda,że bez mika bo fajnie Ci to wychodziło :P Cieszę się, że miałam okazję Cię poznać i oby kontakt się nie urwał :fire:

Lady DeeCee- dziękuję za występ :) świetny set :*

Noemi Black- tutaj mega zaskoczenie ;D secik rewelacyjny <3 :w oblokach: cieszę się,że można Cię również usłyszeć na kanale HybridGate, kto jeszcze nie słuchał to polecam serdecznie :)

DHB Squad- tutaj trafiony secik pod mój gust muzyczny , co miło mnie zaskoczyło ;D dziękuje :*

Sirius- syyyyynek Tobie to należy się wyróżnienie kolorem hahaha Ty to umiesz załatać dziury w ramówce xD 3 audycje podczas meetingu i każda była megaśna <3 ( tak między nami- wiesz, że było na 200% hihi) Trzymaj tutaj wszystkich krótko i działaj bo mamcia patrzy :diabel:

M@fju- szkoda,że z problemami i tymi opóźnieniami nie z Twojej winy ale dziękuję :) napewno jeszcze będzie okazja posłuchać audycji na ClubMusic więc nadrobimy ;D

Jagoda- miła niespodzianka :* zaskoczona byłam Twoją obecnośćią na meetingu i bardzo dziękuję za występ :)

KeVin- sobotni set na Club po prostu mnie pozamiatał emocjonalnie xD szał ciał i jak to mówi Sirius " cycuszkowo" czy jakoś tak :lol3: niedzielny secik również mega mega bardzo dobry i cieszy mnie to jak bardzo szybko się uczysz miksowania :) Zdolna bestia ;D Mamcia jest z Ciebie dumna :*

Master- występ na zakończenie sobotniego meetingu, bardzo przyjemny dla uszka :) duży plus za mika i nakręcanie słuchaczy. Dzialaj dalej i nie poddawaj się, pomimo tych częstych problemów technicznych :* dziękuje :)

Mat Deyo- chyba znasz mnie tu najdłużej, jako sluchaczkę wierną hihi. Słuchając meetingowego seta było to widać :) wiesz, co kocham, wiesz co lubię, wiesz co trafia do mojego serca,umysłu,duszy....muszę się przyznać, że na Twojej audycji łezka nie jedna poleciała- ze wzruszenia, ze wspomnień i wgl :) Dziękuję Ci ślicznie za tą chwilę zapomnienia :* Również dziękuję, że tak długo jesteś na RadioTP i caly czas realizujesz swoje pomysły, pamiętaj, że w razie czego służę pomocą :)

Mickey PI- Twoja była "szefowa" jest miło zaskoczona tym co zaprezentowałeś na niedzielne popołudnie ;D Przyznam szczerze,że obstawiałam house a tu taka niespodzianka i trance :w oblokach: i to jaki ^^ dziękuję ślicznie za występ :* i graj częściej trance bo naprawde super Ci to wychodzi ;D jeszcze tylko z tym mikiem muszę Cię przekonać hahaha

Rodney- przesympatyczny człowiek, ktory musiał wystąpić na meetingu ;D Set rewelacyjny i tak jak wspominałeś było vocalowo, za co buziol w Twoją stronę :* słyszymy się w co drugi wtorek na HG z Twoim podcastem :) :piwo:

Feedback Look- szalony,pozytywny człowiek i producent muzyki trance :) Bardzo miło, że zgodził się zagrać na meetingu. Również, wiesz co lubie słuchać dlatego trafiłeś z nutkami i było z********e ;D :*

Step Back pierwszy raz miałam okazję usłyszeć tego Pana, z polecenia Feedback Look'a i nie żałuję, że się zgodziłam ;D set przygotowany profesjonalnie i muzycznie również na duży plus :) Oby jeszcze wystąpił kiedyś na falach RadioTP :)

Maniek nie mogło zabraknąć i tego wariata ;D dziękuje Maniutek za obecność :* Twój występ jak zawsze mega pozytywny, nawet gdy mam mega c...iulowy dzień a Ty grasz to odrazu humor powraca ;D i pojawia się banan na buzi ;D Dziękówka :fire: :* p.s. ino groj częściej Wać Pan :maniek:

PATRiCK- również mega podziękowania za występ :) secik ambitny i wpadający w ucho :tanczy:

Tanssive mocny secik, przy którym nie dało się usiedzieć ;D pomimo później pory, rączki jeszcze wirowały w górze haha dziękuję za gościnny występ oraz za ostanią nutę, która nie pasowała do całości ale ja wiem dlaczego się tam znalazła ;) kuję :*

Podsumowując cały meeting mogę stwierdzić tylko jedno:

I właśnie dla takich chwil warto żyć !!

p.s. sorki za ten spam ale musiałam tak na koniec xD wybaczcie mi :fire:
Muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko :)

ODPOWIEDZ