Prezent Od Mat Deyo ;)

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Mat Deyo
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 294
Rejestracja: 2011-06-22, 12:51
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Prezent Od Mat Deyo ;)

Post autor: Mat Deyo »

Czas Świąt jest Magiczny Dla Nas Wszystkich.Chciałbym Złożyć Życzenia Słuchacza Radia Tp.Zdrowych,Szczęśliwych A Przede Wszystkim Smacznych Świąt.Aby Następny Rok 2012 Był Dla Was Tym Rokiem w Którym Spełnią Się Wszystkie Wasze Marzenia.Dużo Miłości.No i Oczywiście Udanego Mocnego (%) Jak I Muzyczne Sylwestra :* Merry Christmas ;) :*.

A Poniżej Daję W Wasze Ręce Jako Prezent Ode Mnie Pod Choinkę,Trzy Świetne Mashup'y W Moim Wykonaniu ;)(Miła Opinia).Jeszcze Raz.W_E_S_O_Ł_Y_C_H :*


1.Sander van Doorn feat.Frederick vs.Ummet Ozcan - Timezone vs.Reboot vs.Indigo (Mat Deyo Mashup)

(http://www2.zippyshare.com/v/76941153/file.html)

2.Rank1 & Jochen Miller vs.Yuri Kane - The Great Right Back (Mat Deyo Reconstruction Mashup)

(http://www64.zippyshare.com/v/36348311/file.html)

3.First State Feat.Anita Kelsey & Oceanlab - Sirens Of The Falling Sea (Mat Deyo Reconstruction Mashup)

(http://www18.zippyshare.com/v/3052654/file.html)
Truly Emotion Of Trance...

Awatar użytkownika
Dj Kludu
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 191
Rejestracja: 2011-01-08, 14:01
Ulubiony DJ: Fire <3
Lokalizacja: Hażlach ok. Cieszyna
Kontakt:

Post autor: Dj Kludu »

1. Nie wszystko musisz pisać z dużych liter... -,-
2. "Trzy Świetne Mashup'y W Moim Wykonaniu" ahhh. ta samoocena...

Wesołych ;)

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Dwójka jak dla mnie trafiona w dziesiątkę. Może to dlatego, że po prostu uwielbiam ten numer pod każdą postacią, dlatego bez dwóch zdań zdecydowany plus na Twoje konto.

W trójce nie podoba mi się jeden moment, ale są święta - dlatego przymrużam oko :D

Najlepszego dla Ciebie i przede wszystkim rogu muzycznych obfitości, z którego wylewać się będą takie właśnie kawałki :)



Dj Kludu pisze:1. Nie wszystko musisz pisać z dużych liter... -,-
2. "Trzy Świetne Mashup'y W Moim Wykonaniu" ahhh. ta samoocena...

Wesołych ;)
1. O ile dobrze pamiętam, pisanie wyrazów zaczynających się dużymi literami nie jest zabronione na forum.
2. Zachęciłby Cię do posłuchania, gdyby napisał, że daje tu 3 mashupy, ale są tak marne, że nie warto ich nawet odsłuchiwać? Trzeba się cenić i wierzyć w swoje możliwości, bo inaczej nie ma sensu robić tego, co się robi na codzień.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Dj Kludu
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 191
Rejestracja: 2011-01-08, 14:01
Ulubiony DJ: Fire <3
Lokalizacja: Hażlach ok. Cieszyna
Kontakt:

Post autor: Dj Kludu »

Pisząc "Trzy Świetne Mashup'y W Moim Wykonaniu" zniechęcił mnie bardziej...
Ale ja się nie kłócę bo i tak wszyscy poprą Ciebie, a po mnie znów będą jeździć..

-.-

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Dj Kludu pisze:Pisząc "Trzy Świetne Mashup'y W Moim Wykonaniu" zniechęcił mnie bardziej...
Ale ja się nie kłócę bo i tak wszyscy poprą Ciebie, a po mnie znów będą jeździć..

-.-


Więc Twoje oba wpisy są niezasadne i nie na temat, bo jeśli nie masz ochoty odsłuchać tych produkcji i wydać opinii na ich temat (a nie na temat pisania dużych czy małych liter) nie powinieneś w ogóle w temacie się wypowiadać :)

PS. Nie potrzebuje obrońców - sama bronię swoich racji, popierając je konkretnymi argumentami.
Ode mnie tyle w tym temacie :) Pozdrawiam.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
Mat Deyo
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 294
Rejestracja: 2011-06-22, 12:51
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mat Deyo »

Kurde ;) Moze i zle ale poprostu tak napisalem ;)
Truly Emotion Of Trance...

Zablokowany