Special Guest Show! (nazwa nieoficjalna)

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Mike Clarren
Posty: 17
Rejestracja: 2010-05-19, 23:47
Lokalizacja: STARACHOWICE
Kontakt:

Special Guest Show! (nazwa nieoficjalna)

Post autor: Mike Clarren »

Tak więc witam wszystkich słuchaczy a także prezenterów naszego wspaniałego radia TP. Jak ostatnio dało się zauważyć prowadzę audycje ze specjalnymi gośćmi. W niedziele na meetingu 'I love HandsUp!' moim gościem był Krecik a także dziś podczas 'Trance Sessions! vol.2' również audycje prowadził ze mną Krecik... I tak wpadłem na pomysł by wprowadzić raz w tygodniu stałą audycje na której przez 2h będę mixował wraz z moim 'specia guestem' zadając mu pytanie które wy będziecie pisać, a także będzie on czytał wasze pozdro, organizował konkursy i pokazywał się z jak najlepszej strony przez te 2h :) Po wspólnych ustaleniach z Firusiem ustaliliśmy ze co CZWARTEK od godz 21 do 23 będę prowadził stałą audycje w której co tydzień będzie pojawiał się prawdziwy gość specjalny. Zaczynamy od przyszłego tygodnia a 1-szym moim gościem będzie nie kto inny jak znana i lubiana nam/wam wszystkim Tepowiczka AMORRE!!! Kolejnymi gwiazdami będą niezniszczalni admini naszego radia którymi bądą FIRE i COSMIC. Potem znów wracamy do słuchaczy ponieważ nagrodę w dzisiejszym konkursie zdobył Michał którą była wspólna audycja... tak wiec czekam na decyzje Michała w tej sprawie. Chciałbym bardzo zaprosić jeszcze kilku prezenterów by było to na zmianę :D Słuchacz, administrator, prezenter :D Oczywiście są możliwe audycje we 3 osoby- co stanowi pewne ułatwienie i jeśli ktoś się bardzo krępuje sam może dobrać sobie współtowarzysza ;)
Póki co przedstawiam wam plan jazdy na najbliższe 3 tyg ;)

01.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! (Amorre)


08.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! (Fire)


15.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! Cosmic (Jeśli Cosmic potwierdzi ze zagra)


22.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! (Johnny)


Tak więc póki co rozkład jazdy mamy do polowy grudnia. Oczywiście ja czekam tutaj na wasze zgłoszenia i wspólnie z Firem będziemy wybierać kto może zagrać :) :) Oczywiście jak najbardziej możecie zapraszać specjalnych gości nie związanych z radiem lecz takich którzy przyciągną słuchaczy właśnie jak Amorre, Fire czy Cosmic. Dlatego czekam tutaj na każde zgłoszenie ;D Kto ma odwagę niech się zgłosi a może to on będzie kolejnym gościem :D Póki co chce ułożyć plan chociaż do końca roku wiec potrzebni są goście ;D Teraz zostaje jeszcze wykminić jakiś extra plakat i jedziemy z tym koksem!

pozdro

Mike Clarren
Ostatnio zmieniony 2010-11-25, 19:47 przez Mike Clarren, łącznie zmieniany 3 razy.

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

No to mam nadzieję , że nasza wspólna audycja wypali i nam wspólnie uda się rozkręcić atmosferę i zachęcić wszystkich do udziału w takich audycjach , jako słuchacz i też jako współprowadzący .

Mam nadzieje, że 1-go Grudnia zjawi się na naszej audycji chociaż jeden słuchacz z zapałem . Pozdro ;d :P

Awatar użytkownika
Krecik972
24 kbps
Posty: 58
Rejestracja: 2010-06-30, 12:24
Lokalizacja: Wroc?aw
Kontakt:

Post autor: Krecik972 »

Bardzo fajnie się gra z Mateuszkiem :* Polecam wam zasłużył :P
By Artysta :)

Awatar użytkownika
Johnny
96 kbps
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-15, 11:49
Lokalizacja: Slovensko
Kontakt:

Post autor: Johnny »

jak juz pisalem na gg jestem chetny na takie cosik :)

Awatar użytkownika
Mike Clarren
Posty: 17
Rejestracja: 2010-05-19, 23:47
Lokalizacja: STARACHOWICE
Kontakt:

Post autor: Mike Clarren »

Tak wiec tak jak chciałem ;D :D Słuchacz, administrator, prezenter.... Zaczęliśmy od 2 słuchaczy. Najpierw Krecik teraz będzie Amorre. Potem 2 adminów Fire i Cosmic a jeszcze później 2 prezenterów którymi póki co są Johnny i czekam dalej na chętnych :D

Awatar użytkownika
elcosmito
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 626
Rejestracja: 2009-05-06, 16:12
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: elcosmito »

jak ja uwielbiam jak komus napisze ze moze zagram/sie pojawie/zrobie a ktos to odbiera jako obietnica

halo halo...nie naduzywajcie czyjejs dobrej woli

ja na 15go jak narazie sie nie zgodzilem

wyrazilem chec co nie jest roznoznaczne z obecnoscia
Administracja

Awatar użytkownika
Mike Clarren
Posty: 17
Rejestracja: 2010-05-19, 23:47
Lokalizacja: STARACHOWICE
Kontakt:

Post autor: Mike Clarren »

elcosmito pisze:jak ja uwielbiam jak komus napisze ze moze zagram/sie pojawie/zrobie a ktos to odbiera jako obietnica

halo halo...nie naduzywajcie czyjejs dobrej woli

ja na 15go jak narazie sie nie zgodzilem

wyrazilem chec co nie jest roznoznaczne z obecnoscia

Tak więc to będą z mojej strony... 15.12 póki co jest wolny, chyba ze Cosmic potwierdzi ze zagra. Tak więc czekam na chętnych jak cos :D

Awatar użytkownika
Mike Clarren
Posty: 17
Rejestracja: 2010-05-19, 23:47
Lokalizacja: STARACHOWICE
Kontakt:

Post autor: Mike Clarren »



Tak więc moi drodzy mała aktualizacja bo troche stalismy w miejscu przez battle dj, meetingi itp... ale teraz juz jest wszystko ustalonie więc oficjalnie ogłaszam ze 1-sza audycja z cyklu ''SPECIAL GUEST SHOW!'' odbędzie sie juz w najblizszy czwartek a gosciem bedzie kobieta znana wszystkim w naszym radiu :D :D Nasza słodka słuchaczka Amorre :D :D Tak więc będzie bomba! Zapraszam wszystkich w kazdy czwartek od godziny 21!

09.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! (Amorre)


16.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! (Fire)


23.12.2010
21:00-23:00 Special Guest Show! (Johnny)



Tak więc będe starał sie trzymac kolejnosci słuchacz, aministrator, prezenter :D :D

pozdro MIKE CLARREN
:D

GREENo

Post autor: GREENo »

a ja kiedy sie załapie? hehe oj na tej audycji to grzech nie być musze być

Zablokowany