TRANCE AMNESIA FUCKING CHRISTMAS!

czyli co w TP piszczy
Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

OXA ora ludziom głowy i się cieszy :d Słuchałem póki co tylko jego audycji i była bardzo pokręcona. Dość na jakiś czas takiej sieki :D Pozdro
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

oxa
Posty: 13
Rejestracja: 2009-09-01, 01:51
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Post autor: oxa »

ORaM dalej:) ale to ostatni Dzien Meetengu :D oby takich wiecej Bo widac ze wiara lubi sluchac czegos MOCNIEJSZEGO :D

dzis meeting zakonczy Thomass :D :P
ORAM Berety! <--Cz?owiek Od Zadym

Awatar użytkownika
BigDj
Posty: 6
Rejestracja: 2009-07-16, 13:38
Lokalizacja: Würzburg
Kontakt:

Post autor: BigDj »

Królowa Sun Red pisze:ATS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To było coś mega!!! Boooooże jak on zaczął <3 :girl: :girl: :girl: :girl: To jest orgazm dla uszu! Normalnie latam 10 cm ponad chodnikiem! BRAWO!
10 cm pod chodnikiem to cieniutko ;) my latamy 10 cm pod sufitem a to jest już różnica około 2,5 etra hhahhh niestety tracklisty nie mam mogę opisać co grałem jakie vinyle zresztą musiał bym odsłuchać seta i zrobić trackiliste ale dla tych co nie mogli słuchać wrzucam seta na serwer ! będziecie mieli małą pamiątkę fucking chriymas 2oo9
Muzyka Jest Jak ''Narkotyk'' Wprowadza W Inny Swiat i Pozwala Zapomniec O Szarej Rzeczywistosci .Jest Srodkiem Ktory Ulecza Rany A Takze Laczy Ludzi ,Wiec Trzeba Ja Pielegnowac A Nie Mozna Jej Kaleczyc !

Big 2009

Zablokowany