Legalizacja Marichuany

Sprawy już zamknięte i nieważne trafiają właśnie tutaj.

Jakie jest Wasze zdanie ??

Jestem za !
5
63%
Jestem przeciw !
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Bigosppl

Legalizacja Marichuany

Post autor: Bigosppl »

Tak jak w temacie du?o si? o tym s?yszy ?e chc? ale nie mog?, nie chodzi mi tu o tony co zostan? przeznaczone do sprzeda?y tylko chodzi o 0.5 g dla w?asnego u?ytku. Co wy na to :>




P.s nie wiedzia?em gdzie da? temat jak ?le to sorry

Bigosppl

Post autor: Bigosppl »


Awatar użytkownika
Krecik972
24 kbps
Posty: 58
Rejestracja: 2010-06-30, 12:24
Lokalizacja: Wroc?aw
Kontakt:

Post autor: Krecik972 »

Podobno od stycznia 2011 r. ma by? legalizacja na okres próbny - pól roku, je?eli to zda egzamin to zostanie na sta?e. Moje zdanie jest ZA, dlaczego? Poniewa? ludzie chc? robi? co zakazane, a je?eli co? jest dozwolone to jest tego o wiele mniej, a je?eli kto? nie chce to nie we?mie je?eli legalne bo po co, a jak nie legalne to "super" bo mog? z?apa?, adrenalina i te sprawy.
By Artysta :)

Awatar użytkownika
Lucuś
64 kbps
Posty: 158
Rejestracja: 2010-10-31, 11:22
Lokalizacja: Madziaa <3
Kontakt:

Post autor: Lucuś »

Jestem na nie, dlaczego to proste, poniewaz chyba ka?dy wie, ?e to cosu uzale?nia i tak samo jak papieros.. zaczyna si? od jednego, a ko?czy na 1 paczce dziennie, a z marihuana b?dzie podobnie... zaczn? od zielska, a sk?czy si? na Dropsikach itd.. to moje zdanie ;].
Pomogłem kliknij piwo
Madziaa <3
Madziaa <3
Madziaa <3Obrazek
Madziaa <3
Madziaa <3

LuQ

Post autor: LuQ »

jestem na "nie" ... sorry, ale chce przemieszcza? si? miedzy trze?wymi ludzmi z trze?wym umys?em...

Phantom

Post autor: Phantom »

'Uzaleznia jak papierosy' - od papierosow sie umiera, tu jest wszystko naturalne a co najlepsze zeby przedawkowac THC trzeba byc bogiem, bo trzeba spalic okolo 0,5kg tego specyfiku. Fakt, w holandii co 3 osoba to analfabeta i gosciu ktory ma 30 lat jest rozwiniety niczym dziecko 14 letnie. Ale jestem za, to jest jak wodka - dla tych ktorzy umieja zazywac.

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Jestem równie? Za ka?dy ma ?eb na karku a wszystko jest dla ludzi ale z g?ow? .:)
Tyle co do tego tematu .:)

Zablokowany