Ubiegaj się o rangę Moderatora!

Wszelkie ogłoszenia dotyczące forum jak i RadioTP
Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Ubiegaj się o rangę Moderatora!

Post autor: Fire (TEDPT) »

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o pomocy na forum - o byciu moderatorem - teraz jest to możliwe!

Kryterium, jakie powinieneś spełniać (choć niekoniecznie):
- minimum 18 lat
- wysoka kultura osobista
- zapał do pracy
- duża aktywność na forum, nim zaczniesz ubiegać się o tą rangę

Zgłoszenia przyjmujemy w tym temacie w postaci następującej:

Nick:
Wiek:
Działy, którymi chcesz się zajmować:
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie:



Spośród podanych zgłoszeń, Administrator wybierze najaktywniejszą osobę gdy zajdzie taka potrzeba.
Obrazek

GREENo

Post autor: GREENo »

Nick: Greeno :bad: :bad:

Wiek: 16 ( 6 lipca )

Działy, którymi chcesz się zajmować: Przy piwie, w wolnym czasie, hobbystycznie (tyle jak narazie jak będę dobrze moderował to może o więcej będę się starał )

Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie: Jestem z radiem już dosyć długo , kiedyś moderowałem już fora ( nie wiem czemu ale pustoszały[żart, chyba trzymają się do dziś]) Wielu wie jaki jestem sumienny i ,że jak ja coś zacznę organizować to już zorganizuje . To tyle ode mnie :) Pozdrowionka :) :bye:
Ostatnio zmieniony 2012-01-03, 11:40 przez GREENo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Post autor: D@gu$ »

1 - D@gu$
2- 18 lat ;)
3- Przy piwie,smiechu warte, w wolnym czasie and b-day dla słuchaczy ;D

Dlaczego ? :D spędzam sporo czasu na forum. Mam nadzieje,że ogarnę kilka spraw ;D Narazie nie łapie się za coś poważnego bo są od tego lepsze osoby do tego. Wydaje mi się,że dam sobie z tym świetnie rade . Zapał do pracy ? w taką pogodę jaką mam teraz jest ogromny ;D i tak spędzam spor czasu na kompie to zajmę się czymś pożytecznym :D
Kulturka tez jest wiec let's go ! :) ha
Ostatnio zmieniony 2012-01-03, 11:45 przez D@gu$, łącznie zmieniany 1 raz.
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Awatar użytkownika
Tur3k^
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 79
Rejestracja: 2009-11-16, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tur3k^ »

Nick: Tur3k^
Wiek: 22
Działy, którymi chcesz się zajmować: Powitania/Życzenia/Pożegnania , Opinie Prezenterów , B - Day dla słuchaczy..
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie: Bywam często na forum z radiem jestem no już bardzo długo poza tym posiadałem już moderatora i Administratora również myślę że się nadam :) no i oczywiście kulturka także jest :)

Pozdrowka pysiaki :P
Muzyka łączy ludzi....:*

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Nick: Wiedzmin67
Wiek: 23
Działy, którymi chcesz się zajmować: przy piwie :)
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie: tez bywam czasami na forum no i chyba wszycho na ten temat :)

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Nabór na moderatorów otwarty! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

ja sie zapisuje drugi raz :)

więc tak Nick: Wiedzmin67
Wiek: 23
Działy, którymi chcesz się zajmować: przy piwie :)
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie: tez bywam czasami na forum no i chyba wszycho na ten temat :D

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

Nick : amorre .
Wiek : 16 lat.
Działy , którymi miałabym się zajmować : Intymne , Przywitania / Życzenia / Spotkania , Forum ,Ogólnie , Pomoc , B-Day dla słuchaczy , Wydarzenia w Radiu , Audycje Radiowe ,
Bazar , Wasze Pytania , Przy Piwie , Śmiechu Warte , W Wolnym Czasie, Hobbistyczne , GSM.
Dlaczego właśnie ja powinnam otrzymać dostęp moderatora do tych właśnie działów : Jestem młodą, ale ambitną dziewczyną , jeżeli coś zacznę muszę to skończyć, jestem bardzo sympatyczna , pomocna, mam dużo ciekawych pomysłów. Potrafię poświęcić się pracy ,kosztem czegoś innego .. Wykonana przeze praca jest staranna , nie robię wszystkiego spontanicznie, mam wysoki poziom kultury osobistej, dobrze dogaduje się z ludźmi .Potrafię idealnie zorganizować sobie pracę . Podchodzę do wielu spraw racjonalnie , pod kontem problemu , a nie tego czy kogoś lubię , bądź nie. Jestem na tym forum od 1,5 roku , znam to radio bardzo dobrze, łatwiej mi się będzie dzięki temu pracować, poza tym byłam tutaj już moderatorem i znam swoje obowiązki, które mam wykonywać . Znam tutaj bardzo dużo osób, także będzie mi lepiej współpracować :) <afro> <piwo>

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

Nick : Gusi
Wiek : 19 lat.
Działy, którymi chcesz się zajmować: Intymne , Przywitania / Życzenia / Spotkania , Forum ,Ogólnie , B-Day dla słuchaczy , Wydarzenia w Radiu, śmiechu warte, Konkursy,oficjalne/nieoficjalne zloty RadiaTP.

Dlaczego? -> Dużo czasu spędzam na forum. Studiuję więc mam sporo wolnego czasu. Jestem tu już prawie dwa latka. Znam osoby,które tu spamują dzięki czemu praca będzie wygodniejsza.;)
Jeśli czemuś się podejmuję staram się zrobić to najlepiej jak potrafię. Staram się każdy problem rozwiązać racjonalnie. Myślę,że każdy dogada się ze mną bez jakiegokolwiek problemu,ponieważ jestem otwarta na sugestie i na pomoc. I oczywiście kultura osobista bez zastrzeżeń :* <bober>
Ostatnio zmieniony 2012-01-03, 11:49 przez Gusi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Post autor: D@gu$ »

1 - D@gu$
2- 19 lat
3- Przy piwie,śmiechu warte, ,b-day dla słuchaczy,opinie,Oficjalne/Nieoficjalne Zloty RadiaTP, TrackListy Prezenterów ;)

Dlaczego? wiem,że początkowo mi się klepka oderwała. Ale teraz trzeba ostro ogarnąć to radio i ja w tym pomogę ;] Mimo,że matura w tym roku.
Jak ktoś chce... to można? Można ! ;)
Ostatnimi czasy spędzam dużo czasu na forum więc się do czegoś przydam ,pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2012-01-03, 11:50 przez D@gu$, łącznie zmieniany 2 razy.
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

Awatar użytkownika
Fire (TEDPT)
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1674
Rejestracja: 2009-07-21, 16:12
Ulubiony DJ: Każdyr
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Fire (TEDPT) »

Nabór otwarty :)
Obrazek

Creeq
24 kbps
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-27, 19:31
Lokalizacja: Error 404 : Loc. Not Found
Kontakt:

Post autor: Creeq »

Nick:Creeq
Wiek:17
Działy, którymi chcesz się zajmować: Strefa DJ'a
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie:Były Moderator Ipla,brak błędów, chęć pomocy dla forum i wiele wiele więcej.

Awatar użytkownika
Karolina.
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 271
Rejestracja: 2012-01-29, 22:47
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Post autor: Karolina. »

Nick: Karolina.
Wiek: 18
Działy: opinie, powitania, życzenia, spotkania.
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie: tak jak Creeq była Moderatorka Ipla, dużo czasu spędzam na TP, więc przy okazji mogę się do czegoś przydać ;D

Awatar użytkownika
Dj Grzybek
Posty: 47
Rejestracja: 2009-10-01, 19:59
Ulubiony DJ: Dj Kludu ;p
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: Dj Grzybek »

Nick: Dj Grzybek
Wiek: 16
Działy, którymi chcesz się zajmować: Hobby / Free Time , Video - YouTube i Inne ,Ciekawostki z Polski i ze Świata
Dlaczego powinniśmy rozpatrzeć Twoje zgłoszenie pozytywnie: no bo ten no ten no i ten :D A tak poważnie to mam czas żeby pododawać jakieś posty coś pousuwać :D Praktycznie nikt tymi tematami się nie zajmuje i one takie samotne są :D A z moja pomocą troszkę rozkręcimy to xd
Ziomek, zluzuj. Nie ma co się spinać. Bywa, coś się kończy, coś zaczyna.
______________________

Awatar użytkownika
D@gu$
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 887
Rejestracja: 2010-08-04, 15:12
Ulubiony DJ: PATRiCK / Maniek
Lokalizacja: Kutno

Post autor: D@gu$ »

Wysłany: 2011-12-27, 22:42


--------------------------------------------------------------------------------

1 - D@gu$
2- 19 lat
3- Przy piwie,śmiechu warte, ,b-day dla słuchaczy,opinie,Oficjalne/Nieoficjalne Zloty RadiaTP, TrackListy Prezenterów

Dlaczego? dobre pytanie ;D
Nie ale tak na powaznie to wiem,że nie brałam tego obowiązku"na poważnie" Dlatego teraz po maturach i nauce zamierzam ogarnac to co mam i juz. Jestem osobą ambitną,uczciwą a co najważniejsze systematyczna. Mam wolne teraz wiec czemu nie mam pomoc ? :) Pozdrawiam
Pamiętaj bo nie każdy pamięta, a pamięć to rzecz święta!

ODPOWIEDZ