Telefon z MixPlusa

Awatar użytkownika
jemol
64 kbps
Posty: 162
Rejestracja: 2009-10-02, 21:45
Lokalizacja: Jaworzno! :))
Kontakt:

Telefon z MixPlusa

Post autor: jemol »

Siema Tepowicze i Tepowiczki ;) ;D

Zastanawiam si? nad kupnem telefonu do 300 z? najlepiej 24 do?adowania po 30z?, mam 5200 i n73(do sprzedania n73, bo mi sie nie podoba)

Nie wiem co kupi?, s?dz? ?e doradzicie mi ;)

Moje wymagania:
Dobry g?osnik, dobrze i g?o?no graj?ce mp3
Aparat, min. 3.2 moze by? 2.0 ale ju? wyj?tkowo.
Bateria: trzyma chocia? 2 dni.
Najlepiej ?eby nie by? z klapk? :P
Najlepiej nokia lub SE. :mmm:
Jak co? mi si? przypomni to napisze.

Jestem otwarty na wasze propozycje ;) wszystkie b?d? dla mnie wielk? pomoc? i poleci za posta PIWKO :D
3maJ
FasoN
AlbO
GiN
!!

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Ja od siebie polecam Noki? 5800 ?wietnie sprawuj?cy si? telefon muzyczny dotykowy i do tego g?o?ny ! . Aparat 3,2 :) ?wietny telefonik .
To propozycja jest to telefon wychodz?cy za twoj? sum? ale kupisz go za 400 z? , 450 z? i nie po?a?ujesz wyboru :).
Pozdrawiam DiiMoon.

Awatar użytkownika
Edd
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 98
Rejestracja: 2009-05-07, 14:41
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Edd »

daj mi lepiej siano, bo mi brakuje na karte muzyczna, po co Ci telefon?!
Dirty House Music

Obrazek

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

DiiMoon, podzielam twoje zdanie...osobi?cie mówi?c SE s? dobre ale zale?y jaki. Ja proponuj? W395. Mia?am i powiem, ?e nawet nawet...:)
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

djgaczor
128 kbps
Posty: 307
Rejestracja: 2009-11-06, 10:55
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: djgaczor »

Nokia 6500 slide mialem kiedys i telefon boski :D ale polecam rowniez ta co DiMoon napisal :)
Music is My extasy
http://www.e-papierosek24.pl

Awatar użytkownika
Black Jokey
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 269
Rejestracja: 2009-05-11, 19:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Black Jokey »

Telefon z ekranem dotykowym ? Uwa?acie, ?e to dobry wybór ?

Wg. mnie jak dotykowy ekran to tylko HTC i tylko Android :P Nie dziurawy mobile windows :P

Nokia 6500 Slide jak najbardziej na plus telefonik ! A tutaj nawet aukcje podrzuce :)

http://www.allegro.pl/50377_6500_slide. ... view=gtext
Listening commercial music ? Don't do that. Check this !

soundcloud.com/blackjokey

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

BJ - Powiedz mi a bawi?e? si? t? noki? ? mia?e? z ni? styczno?? ? ten telefon naprawd? co do dotykowego ekranu spisuje si? bardzo dobrze , nie polec? za to Avilli czy jaki? z serii LG ale ta nokia spisuje si? naprawd? dobrze . HTC Android to telefony dobre ale za to bardziej firmowe i drogie .

Pozdrawiam.

GiersiK
Posty: 48
Rejestracja: 2009-09-16, 18:49
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: GiersiK »

jak bedziesz wybieral to czasami nie wybieraj LG Cookie KP500 niby wszystko fajne opcje tez ale sie zawiesza caly czas i wylacza!!!!! ja mialem go 3 tygodnie i zrezygnowalem
Obrazek

Awatar użytkownika
ReYwerS
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 127
Rejestracja: 2009-11-08, 18:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: ReYwerS »

:mmm:


Nawi?zuj?c do Waszych wypowiedzi...podzielam TYLKO JEDNA z tych wszystkich :)

Nokia 5800- wszystko jest oki do czasu(dotyki w noki s? bardzo dobre do 1szego zepsucia) po mijaj?c ten fakt przy do?? du?ym na?adowaniu danych na kart? pami?ci...telefonik zaczyna si? strasznie wiesza?...


Nokia 6500(slide) - jak najbardziej polecam... ale...UWAGA na szyny:) jego wielk? WAD? jest ich cz?ste PSUCIE si? oraz zrywanie si? ta?my ??cz?cej ekran z p?yt? g?ówn? =] (a koszt tego nieee jest taki ma?y) xD


HTC - firma sama w sb jest dobra;za to w tele. nie za bardzo im to wszystko wysz?o(problemowe MENU i 3ba by? bardzo domy?lnym co pod jakim przyciskiem si? znajduje) ich wielkim MINUSEM :doubt: jest brak INSTRUKCJI OBS?UGI w komplecie :>
(tak jest przynajmniej w HTC SMART)... Co do Android'a to du?o mo?na by si? rozpisywa?, jest to zastosowane przez firm? SAMSUNG w nowych modelach tele., warte uwagi ale tylko jako gad?et je?eli chodzi o zwyk?e dzwonienie i pisanie to szkoda na to kasy :mmm:


Samsung Avilla - jak najbardziej oki w wersji bez GPS'a (dlatego ?e do jej u?ytku jest wykorzystywana JAVA i co za tym idzie jest to w pe?ni p?atny program);dotyki w niej s? OKI, ale gdy telefon bd zalany lub dostanie wody....to sama naprawa niee jest warta tego wi?c dobrze radz? si? zastanowi? przed jego kupnem :)


LG - ci??ko powiedzie? ?eby dobrze oceni?;je?eli chodzi o telefony (bardziej znana firma z produkcji innego sprz?tu) ... po ?yjemy zobaczymy co bd z nimi dalej na naszym rynku i jak si? rozwin? w tym kierunku :)






Ja osobi?cie polecam koncern Sony Ericsson; moim skromnym zdaniem dopracowany w ka?dym calu i w ka?dym modelu s? profesjonalistami :)





Centrum GSM
ul. Dworcowa 28
85-010 Bydgoszcz
Tele.Kom. 792-725-151

ODPOWIEDZ