Podłaczenie Kontrolera

Macie pytania? Piszcie! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Dj'ki, produkcji muzyki, czy samej tematyki muzycznej.
Awatar użytkownika
Rafael_Cross
24 kbps
Posty: 70
Rejestracja: 2009-06-12, 21:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Podłaczenie Kontrolera

Post autor: Rafael_Cross »

Witam!
Niedawno zakupiłem kontroler Hercluesa .Wszystko ładnie gites na vdj mi działa ale na trackotrze juz nie i moje pytanie co trzeba zrobić żeby na tracktorze mi działał kontroler trochę się zagłębiłem w tym temacie i podobno potrzebne są jakieś mapowania potrzebne i jeszcze jedno pytanie , o które mnie prosił jeden użytkownik forum mianowicie nie umie on ustawić odsłuch i na kontrolerze bodajże to jest od reloopa i chodzi też jak u mnie o tracktor
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Creeq
24 kbps
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-27, 19:31
Lokalizacja: Error 404 : Loc. Not Found
Kontakt:

Post autor: Creeq »

Jeśli ten kontroler jest na VDJ , to powinieneś dostać oprogramowanie do niego :) . Jest możliwość grania na Traktorze,lecz musisz pewnie przeprowadzić mapping ( przykład : Jakiś przycisk,suwak na kontrolerze musi być ustawiony w sofcie,aby dobrze działał). Jeśli nie masz oprogramowania poszukaj może czegoś na google.

Awatar użytkownika
Rafael_Cross
24 kbps
Posty: 70
Rejestracja: 2009-06-12, 21:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Rafael_Cross »

Oprogramowanie mam tylko chodzi mi o ten mapping czy jakoś tak ;d

Creeq
24 kbps
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-27, 19:31
Lokalizacja: Error 404 : Loc. Not Found
Kontakt:

Post autor: Creeq »

Mappingiem pod traktora dawno się nie zajmowałem, ale będzie podobnie wyglądał jak w VDJ. Podam Ci pewien przykład jak to zrobić. Masz jakiś przycisk. Chcesz go zmappingować tak, aby po jego wciśnięciu odpalił Ci się mikrofon. Wchodzisz w Opcje VDJ (Config) potem Mappers.Klikasz na dole na plusa. Wciskasz dany przycisk, a w okienku "Action " po prawej stronie wpisujesz " mic " . Oczywiście jeśli chodzi o takie ustawienia jak np. LOW,MID,HIGH to przed tym wpisujesz deck 1 . Przykład : deck 1 eq_low . Poszukaj tam gdzieś na google mappingu pod Traktora lub wykmiń coś sam :)

Awatar użytkownika
Rafael_Cross
24 kbps
Posty: 70
Rejestracja: 2009-06-12, 21:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Rafael_Cross »

a nie ma róznicy czy to Dj Studio czy Scratch Pro ??

Creeq
24 kbps
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-27, 19:31
Lokalizacja: Error 404 : Loc. Not Found
Kontakt:

Post autor: Creeq »

Wszystko zależy do czego chcesz kontroler wykorzystać. Ja proponuję, wziąć pół litra i poważnie pomyśleć i wypić czyjeś zdrowie :) A tak serio, to napisałem ... Scratch Pro - Scratche .

Awatar użytkownika
Maniek
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 192
Rejestracja: 2010-06-23, 21:19
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Post autor: Maniek »

Scratch Pro - ta wersja ma dodaną możliwość współpracy z systemu DVS - digital vinyl system (mix odbywa się za pomocą zewnętrznych gramofonów lub decków, ze specjalnymi płytami z kodem czasowym) więc ta wersja raczej nie jest Ci potrzebna, ale też kontroler powinien na niej działać :)

Creeq
24 kbps
Posty: 59
Rejestracja: 2012-01-27, 19:31
Lokalizacja: Error 404 : Loc. Not Found
Kontakt:

Post autor: Creeq »

Problem / Pytanie rozwiązane :) Zamykam.

Zablokowany