Disco Superstars

Awatar użytkownika
Johnny
96 kbps
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-15, 11:49
Lokalizacja: Slovensko
Kontakt:

Disco Superstars

Post autor: Johnny »

DISCO SUPERSTARS

Adrian Nogły
Hubert Kwartnik

Disco superstars - czyli po prostu Max Farenthide oraz DJ Hubertuse
Po 2 latach wspolpracy jako wlasnie MF VS DJ H postanowili sprobowac swoich sil OD POCZATKU starajac sie wkrasc na parkiety klubow w polsce oraz tym razem takze EuropyCzy sie to uda? mysle ze doswiadczenie mlodego producenta max'a oraz doswiadczenie zza konsola Huberta powoduje strzal w 10 Pierwszy promocyjny singiel formacji DISCO SUPERSTARS stal sie mega hitem wakacji gdzie utwor CAN U GO ! dostal sie na skladanke klubu energy 2000
Disco superstars obecnie wydaje w wytworni J-PLANET (MBROTHER,FORSECO,MAX FARENTHIDE,DJ CARGO,THE BRIZZER,Rock'n'Babes)

Co sami mowia o sobie :

2 lata ciezkiej pracy nad duetem MAX & HUBERT daly nam naprawde wiele ,rozumiemy sie bez slow jesli chodzi o produkcje,kazdy z nas wie od czego jest i do czego dazymy Podczas tych 2 lat mysle ze mamy juz swoja niewielka publicznosc ale co najwazniejsze mamy zaplecze niezbedne do tego by namieszac po raz kolejny

Osiagniecia SOLOWE

Max Farenthide

Oficjalnie wydane single

Get Up
Take My hand
Get Down
About You
Music Revolution

Officjanie Wydane remixy

East Clubbers - ***tasy(Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
DJ Cargo - Check this out (Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
K-tronic - Electro Disco (Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
Wet Fingers - Hi Fi Superstar (Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
Forseco - Calling Girls (Max Farenthide Remix)
Mbrother vs. Forseco - Diabolissimo (Max Farenthide Remix)
Powerbasse - Get This (Max Farenthide rmx)

Składanki oficjalnie wydane:

My Music Fresh Vol. 2
My Music Fresh Vol. 3
My Music Fresh Vol. 4
My Music Fresh Vol. 6
My Music Fresh Vol. 7
My Music Birthday vol. 1
Hob Bec vol. 1
Eska Live Rmx. 1
Maxymalny Clubbing vol. 3
Hity na czasie Radia Eska vol. 9
Muzyczne Hity vol. 4
Junior Hits vol. 1
The Best of Wiosna 2007
The Best of Clubbing 2007
Radiostacja Master Mix By DJ Magic
Popcorn Hits 2007
Radiostacja vol. 5
V/a JUMP
Techno jazda mix by Max farenthide


Dj Hubertuse - (Hubert Kwartnik) naprawdę pochodzę z Bielska Białej, a obecnie mieszkam w Krakowie. Od pięciu lat jestem rezydentem klubu "Energy2000" w Przytkowicach, jestem jednym z kreujących muzycznie wizerunek tego miejsca. Jestem współtórcą promocyjnie znanych płyt "Energy Mix". Wielokrotnie startowalem na wszelkiego rodzaju turniejach i mistrzostwach Polski preznterów dyskotek. Jak narazie moje największe osiągnięcie to miejsce na podium finalistów mistrzostw Polski - zdobyłem tam tytuł - II Vice mistrza Polski 2004. Jako rezydent klubu "Energy2000" i jako gość wielu polskich klubów miałem przyjemność dzielić konsolę z takimi gwiazdami jak: Steve Murano, Dj Bossi (Cosmic Gate), Bad Habbit Boys, Brooklyn Bounce Dj's Team, Dj Novus (Groove Coverage), Marc van Linder, Oliver Klitzing (Reloop), Clubb Caviar, Pulsedriver, Mc Hugie Babe (Klubbheads), Benny Benassi, Dj Matys i wielu wielu innych, w tym prawie wszystkimi liczącymi sie djami z naszego kraju.

Officjanie Wydane remixy

East Clubbers - ***tasy(Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
DJ Cargo - Check this out (Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
K-tronic - Electro Disco (Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)
Wet Fingers - Hi Fi Superstar (Max Farenthide vs. DJ Hubertuse Remix)

Obrazek

ODPOWIEDZ