Klub Pomarańcza KATOWICE

Miejsca, gdzie bawisz się najczęściej!
Awatar użytkownika
Brian B
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 85
Rejestracja: 2010-11-07, 00:27
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Klub Pomarańcza KATOWICE

Post autor: Brian B »

KLUB POMARAŃCZA
Obrazek


Klub Pomarańcza składa się z kompleksu 2 lokali położonych w Bielsku-Białej i Katowicach, dzięki temu posiada obecnie największy udział w branży rozrywkowej w południowej Polsce.

Pomarańcza w Katowicach to jeden z najnowocześniejszych klubów w Europie środkowo-wschodniej, wyposażony w ultra nowoczesny system wizualno-ledowy oparty na technologi dostarczonej przez firmy ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec specjalizujących się w technice eventowej.

Klub składa się z trzech poziomów, na których są usytuowane 3 niezależne parkiety, 2 pomieszczenia VIP, 6 Barów oraz restauracja Big American Steak. Będąc liderem w branży rozrywkowej przykładamy duża wagę do bezpieczeństwa zgromadzonych w klubie Gości. Nad bezpieczeństwem czuwa koncesjonowana firma ochroniarska, detektory metali, ponad 70 kamer działających w podczerwieni, oraz inteligentny system ostrzegania.

Klub Pomarańcza to unikalne miejsce wzorowane na najlepszych klubach w Las Vegas i Ibizie, gdzie oprócz doznań muzycznych serwujemy niepowtarzalne show oparte na występach wielu artystów ze sfery teatralno-cyrkowej.

W takim miejscu jeszcze nie byliście!
Takiego miejsca nigdy nie zapomnicie!

Tu, Wy jesteście najważniejsi, bo to Wy tworzycie ten klub!

www.klubpomarancza.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Ciekawy klubik, podobają mi się strasznie te boczne ściany efekt gdy świeca w czasie imprezy nieziemski pewnie :)
Byłeś już tam ?:)

Awatar użytkownika
Brian B
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 85
Rejestracja: 2010-11-07, 00:27
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Brian B »

No jasne że byłem, a oto dowód

Obrazek

Tam w tej czarnej takiej koszulce mixuje Michał Lazar ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szrammarcin
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-06, 10:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: szrammarcin »

zajefajne wnętrze :D dużo wiary więc pewnie mega klimat :D

Awatar użytkownika
Pain
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-03, 23:10
Lokalizacja: Bytów

Post autor: Pain »

Bardzo fajny klub, z chęcią się kiedyś wybiorę! :)

Dorothy89
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-13, 19:10

Re: Klub Pomarańcza KATOWICE

Post autor: Dorothy89 »

Nie jest najgorzej. Nawet pozytywne odczucia, chociaż wcześniej miałam mieszane uczucia. Nie lubię aż tak wielkich klubów, ale temu dałam szansę. Najbardziej spodobało mi się w sali r&b więc tę polecam. Sympatycznych ludzi można spotkać, ale też natrętów. Muzyka na plus, wnętrze też. Ogólna ocena: 7,5/10

gallanonim
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-14, 09:29
Ulubiony DJ: adamus

Re: Klub Pomarańcza KATOWICE

Post autor: gallanonim »

witam.
Ja jeszcze nie byłem w tym klubie ale myślę że na pewno tam zajrzę:) Ponieważ lubię takie kluby można pobawić się przy fajnej muzie i poznać fajne towarzystwo:) Pozdrawiam :)

kardy94
Posty: 3
Rejestracja: 2015-04-09, 20:10
Ulubiony DJ: olo

Re: Klub Pomarańcza KATOWICE

Post autor: kardy94 »

jeszcze jakies opinie? bo nie wiem czy sie tam w najblizszym czasie wybrac :)

Awatar użytkownika
MarckCue
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 246
Rejestracja: 2012-12-02, 16:20
Ulubiony DJ: Fire

Re: Klub Pomarańcza KATOWICE

Post autor: MarckCue »

Jeśli się wybierzesz na pewno nie pożałujesz :D Byłem co prawda tylko raz, ale jak najbardziej mogę polecić. Bawiłem tylko na sali głównej, więc nie wiem jaki jest klimat na r&b, ale podobno również jest grubo. Wybrałem się tam głównie ze względu na występ TJR'a i naprawdę nie żałuję. Zresztą trzeba samemu się przekonać :D

ODPOWIEDZ