Podziękowania dla wszystkich :)

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Podziękowania dla wszystkich :)

Post autor: LadyM »

Moi mili Tepowicze :)
2 lutego 2012r minie mój pierwszy roczek jak jestem z Wami :) miałam jeszcze poczekać troszkę z tym moim wypracowaniem ale nie mogłam się powstrzymać, żeby je już tutaj dodać :P

W związku z tym chciałam podziękować tym osobom, dzięki którym naprawdę nie raz na mojej buzi zagościł uśmiech.
Zacznę od tych najważnieszych a mianowicie od prezenterów bo to dzięki nim mogłam usłyszeć wiele nowości muzycznych, poznać różne gatunki i podgatunki muzyczne.
To może od początku ;D

Pierwszą osobą jest Alex Deacon- były prezenter kanału house stage, to dzięki niemu trafiłam do radiotp. Alex nakręcał pozytywnie swoje audycje i promował radio – dzięki Ci Alex za to, że pokazałeś mi HOUSE z innej strony niż mi się kiedyś wydawało. Oswoiłeś mnie z tą muzyką i pokochałam ją tak bardzo jak mój kochany trance :) także pierwszy buziol leci w Twoją stronę :*

Druga osoba, której chciałam podziękować jest ID :) podobnie tak jak Alex Deacon pokazałeś mi muzykę house z innej strony. Często na Twoich audycjach mogłam się odprężyć słuchając disco house oraz progressive house <3 . Do dzisiaj miło wspominam nocne granie na spontana haha.
Miłe też jest to, że angażujesz się organizując różne meetingi i udzielasz się aktywnie na forum :) Dzięki takim osobom jak Ty wierze, że to radio będzie długo funkcjonowało. Tak więc buziol dla Ciebie ;*

Dziękuję również pozostałym prezenterom kanału house za wszystkie audycje i mile spędzony czas na nich ;D
Buziaki dla: Keya, Mike Rahouse ,BdB, Zeu5a, Camilio, Marc Breaka, Headshakera
Życzę Wam chłopaki aby Wasza kariera muzyczna trwała jak najdłużej!


Moja dalsza przygoda z TP to kanał hybrid gate

I tutaj pierwszy buziol poleci dla Mat Deyo :*
To od Mata zaczęło się moje uzależnienie do trancowego świata. Jak dobrze pamiętam to od 103 bądź 104 episodu Truly Emotion Of Trance do dzisiaj byłam na wszystkich audycjach i nie żałuję ;D
Każda Twoja audycja była przygotowana perfect! Same nowości od najlepszych dj’i i producentów na świecie! Tego mi trzeba było! Zawsze dostawałam całą trackliste oraz jak chciałam to przesyłałes mi bez problemu TEOT za co wielkie DZIĘKI :* Ogólnie dzięki Tobie Mat poznałam bliżej wielu polskich jak i zagranicznych Dj’i.
Wiem ile serca oddajesz na każdy episod, do każdego podchodzisz profesjonalnie dlatego ukłon w Twoją stronę :) Jak ja to mówie…jesteś moim Arminem Juniorem i najlepszym prezenterem. Mam nadzieję, że będziesz dalej się rozwijał w tym kierunku, czego Ci z całego serca życzę :) Mogłabym tu jeszcze dużo napisać o Tobie dobrego ale nie będę się rozpisywała :P Ty wiesz najlepiej co ja o Tobie mysle ;)

Na kanale Hybrid przewinęło się też kilku innych bardzo dobrych prezenterów i troszkę mi smutno,że ich już tu nie ma :(
Buziole również dla pozostałych prezenterów kanału Hybrid, dla: Lathosa, SabreO, Lestata, BlackCandy, Michaela Bourne :*
A jeszcze chciałam szczególnie podziękować Matowi i SabreO za przygotowanie dla mnie seta ;D
To naprawdę najwspanialszy prezent jaki słuchacz może dostać od prezentera, dzięki chłopaki :*


Od niedawna zaczęłam słuchać również kanału club….co było dla mnie dużym zaskoczeniem haha a to dlatego,że nie przepadam za muzyką komercyjną :P no ale właśnie dzięki temu radiu odkryłam, że każdy rodzaj muzyki ma coś w sobie.
No i tutaj buziole lecą dla tych, co na ich audycjach zagościł u mnie uśmiech na buzi :)

Dla Misi, Mańka, Lucusia, aR-Kay, Greeno, LiQuid Dj , Dj Kludu :* jak dla mnie jesteście naprawdę pozytywnie zakręceni a przy okazji gracie dobre klimaty :) oby tak dalej!


To może teraz jeszcze w skrócie podziękuję Tepowiczom/słuchaczom: to dzięki Wam radio i forum żyje! To dzięki Wam można wieczorem usiąść przed monitorem i porozmawiać(a raczej popisać) na SB, to dzięki waszym pozdrowieniom robi się miło naszym prezenterom. Im nas więcej tym lepiej <bober> także zapraszajcie swoich znajomych, ja osobiście tez zapraszam :)

Buziolki lecą ode mnie dla szalonej krejzolki Misi :* jak i również dla Fire, Greeno, Wiedźmin67, Ady, Madzi, senator5, RobertK, Van Black Angel, zupan i dla tych o których zapomniałam :P

Aaaa no jak mogłam zapomnieć…największe podziękowania dla Cosmica i Headshakera bo gdyby nie Wy to radio by nie instało :*
Jak i również dla Fire za prowadzenie forum :) Ty to tu się namęczysz z nami ;D haha


Na koniec tak w skrócie :P
Mam nadzieję, że spędzę tutaj jeszcze niejedną chwilę w tak miłym gronie i przy tak ambitnych dźwiękach ;D

3majcie się Tepowiczki/Tepowicze i Prezenterzy ;*
Ostatnio zmieniony 2012-01-03, 13:02 przez LadyM, łącznie zmieniany 2 razy.

Misia
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 188
Rejestracja: 2011-01-23, 14:09
Lokalizacja: Ipswich
Kontakt:

Post autor: Misia »

Aż mi łzy stanęły w oczach....To ja ze swojej strony dziękuję Ci kochana za obecność na każdej mojej audycji... Dziękuję również za mile spędzony czas na SB z Tobą ;* gdy się pojawiasz usmiech nie znika mi z twarzy ;* i za to mega buziak w Twoją stronę ;*



<bober> <bober> <bober> <bober> <bober> <bober> <bober> <bober>

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

<zawstydzony>
A ja dziękuje tobie że jesteś słuchasz i dbasz o wizerunek radia nie zwracając uwagi na nic.

:)

Awatar użytkownika
Minami
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 363
Rejestracja: 2011-10-01, 14:17
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Minami »

Och.. Dziękuję Madziuuu :*

To opowiadanie było naprawdę wzruszające..
I się strasznie miło je czytało ;D
Magią muzyki, jest to, że każda piosenka przypomina Ci chwilę w życiu..
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mat Deyo
-#Prezenter
-#Prezenter
Posty: 294
Rejestracja: 2011-06-22, 12:51
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mat Deyo »

OJ czytajac to naprawde lza poplynela mi po policzku.Pierwszy Raz w zyciu mam wiernego sluchacza.To jest naprawde cos wspaniałego.Zaczynajac TEOT 3 lata temu nie myslalem ze takie beda chwile,poniewaz jest tyle audycji na swiecie,ze jest w czym wybierac Madziu.Ty wybralas Truly Emotion Of Trance z czego ci naprawde dziekuje :*.No coz.Spedzisz jeszcze nie jedne wspaniałe chwile podczas episodow TEOT.Bede sie na kazdym episodze starac bys naprawde poczuła te emocje ktore sa we mnie jak i w Audycji Truly "Emotion" Of Trance. :*
Truly Emotion Of Trance...

aR-Kay
Posty: 6
Rejestracja: 2011-11-23, 14:36
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Kontakt:

Post autor: aR-Kay »

Choć znamy się na prawdę bardzo krótko, serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
alexdeacon
Posty: 6
Rejestracja: 2011-01-06, 11:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: alexdeacon »

dziękuje bardzo Madziu:) dziękuje wszystkim:) www.housestage.pl oraz http://www.facebook.com/pages/Alex-Deac ... 4969260013 mój fun page zapraszam bardzo gorąco ;D
#MUSIC IS THE ANSWER#

GREENo

Post autor: GREENo »

oo jak słodko dostałem buzi dwa razy :* ^^ ogólnie to szybko upłynął ten czas

Ada
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 282
Rejestracja: 2011-08-27, 13:32

Post autor: Ada »

Ooo kochana ;* Świetne to twoje wypracowanie na prawdę ! I aż się tak miło robi jak to czytam ;D <fire>
Ostatnio zmieniony 2011-12-24, 02:26 przez Ada, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SabreO
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 259
Rejestracja: 2011-02-21, 18:43
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: SabreO »

Bardzo miło czyta się takie słowa :)
Przyjemność po mojej stronie ,jeszcze nie raz dla ciebie audycje zagram :*
No i trzeba pomyśleć o B-Day z tej okazji :)
Follow Me On:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Martin Kayne
Posty: 10
Rejestracja: 2010-09-19, 17:02
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Post autor: Martin Kayne »

i takich ludzi sie ceni!
pozdrawiam gorąco <zawstydzony>

Awatar użytkownika
Wiedzmin67
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1998
Rejestracja: 2009-06-06, 00:10
Ulubiony DJ: DJ Reywers
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontakt:

Post autor: Wiedzmin67 »

Alez sie rozpisałaś Ledy musiałas to pisać dzień i noc piękne wypracowanie :)

Awatar użytkownika
LadyM
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 1247
Rejestracja: 2011-02-02, 20:53
Ulubiony DJ: Roberto Jay, Mike Revo
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: LadyM »

Mat Deyo napewno spędzę jeszcze niejedną chwilę na TEOT ;] warto, naprawdę warto jeżeli ktoś kocha trance i rozumie o co w tym kaman :)

Greeno wiem, że lubisz te buziaczaki więc łap jeszcze jednego :* hihi owszem ten czas tutaj z Wami bardzo szybko upłynął, dlatego warto się cieszyć chwilą a nie robić jakieś zbędne kłótnie itp...

SabreO podoba mi się Twój pomysł ;] jeżeli znajdą się chętni żeby zagrać np 2 lutego to z miłą chęcia posłucham :)

Martin Kayne również pozdrawiam :) chociaż akurat Ciebie nie kojarze z SB ani z forum :)

Wiedźmin ;D haha nawet nie wiesz jak ja lubie Twoje wypowiedzi ;D zawsze mam uśmiech na buzi czytając je hahaha Nie,Nie pisałam aż tak długo ;) ale pewnie i bym mogła się tak rozpisać ;D

Pozdrawiam Was gorąco :*

Awatar użytkownika
Lucuś
64 kbps
Posty: 158
Rejestracja: 2010-10-31, 11:22
Lokalizacja: Madziaa <3
Kontakt:

Post autor: Lucuś »

czytając to miałem na twarzy banana i dziękuje ci za tak miłe słowa i nie tylko.
Dziękuje za to, że jesteś i że będziesz jeszcze długo, długo!
;*
Pomogłem kliknij piwo
Madziaa <3
Madziaa <3
Madziaa <3Obrazek
Madziaa <3
Madziaa <3

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

dupina dla mnie nie ma...nie dobra baba...;p
no ale ładnie to napisałaś <oklaski>
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

ODPOWIEDZ