Święta, święta i po świętach a kasa znika..

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Święta, święta i po świętach a kasa znika..

Post autor: amorre »

No to kochani moi TePowicze. Jako moderator tego oto działu i razem z adminem K. Club postanowiliśmy napisać wam życzenia od serca.

No to robaczki :D może to nie dla wszystkich czas wszelkiego spokoju , niektórzy muszą pracować inni lubią święta jedynie z powodu duuużej ilości jedzenia... Jeszcze dla innych ważna jest więź rodzinna , która podczas świąt jest niesamowita.. Ogółem mówiąc życzymy wam pogodnych świąt , radosnych przede wszystkim :* dużo zdrowia , szczęścia , pomyślności, pogody ducha.. By wam zwierzęta przemawiały... oj to chyba nie te święta.. A tak już poważnie mówiąc to życzymy wam wszystkiego co dobre , spełnienia marzeń , tych najskrytszych, duuużo , duużo jajek do zjedzenia i mokrego lanego poniedziałku, życzymy wam by was nie obudzono w poniedziałek wiadrem wody i żeby w niedziele nie powypadały wam plomby od suchego chleba ze święconki.. Po prostu życzymy wam udanych i kolorowych świąt :*.


Amorre & Fire :*


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-04-22, 22:40 przez amorre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

Ja dziękuje za życzenia i składam wam również dobrego smacznego jajka jak i podzielenia się brzmieniem muzyki w RadiuTP :)

oBy do następnych w tym samym gronie :)

Awatar użytkownika
Gusi
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 684
Rejestracja: 2010-01-28, 16:32
Ulubiony DJ: Maniek/Fire
Lokalizacja: Kambodża
Kontakt:

Post autor: Gusi »

więc ja również przyłączam się do życzeń. :)

Maturzystą ( również mi ) zdania jak najlepiej matur a gimnazjalistą dostania się do wybranej szkoły :) :bye:
Nikt nie mówił, ze do celu będę szedł prosto
Do niektórych marzeń trzeba dorosnąć

GREENo

Post autor: GREENo »

Ja też dziękuje za życzenia i wzajemnie :)

ODPOWIEDZ