Witam Bardzo serdecznie.

Awatar użytkownika
DjElite
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-21, 13:30
Lokalizacja: Z Daleka
Kontakt:

Witam Bardzo serdecznie.

Post autor: DjElite »

Witam Bardzo serdecznie was drodzy. z tej strony DjElite.Może trochę biografii przedstawię wam o mnie:
DjElite - Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się nie kto inny jak Mateusz W. Obecnie mieszka w Ostrołęce. Nie ma preferowanej muzyki. Potrafi zagrać wszystko co mu wpadnie w ręce.A najczęściej wpada jemu klimaty klubowe czyli: Hands Up/Techno/Electro/Electro House.

Mateusz to początkujący Dee Jay, który umie sprzedać swój styl. Muzyką interesuje się od zawsze. Zawsze pragną mieć coś z nią wspólnego. Twierdzi, że muzyka oraz wszystko co z nią jest związane ma swoją przyszłość. Każdy jej słucha i zawsze będzie z niej zysk.

Początkowo jak każdy Dee Jay organizował szkolne dyskoteki oraz mniejsze imprezy w plenerze. Dzięki temu zdobył bardzo dużo doświadczenia oraz oswoił się z pracą z mikrofonem. Nauczył się mówić do publiczności, co sprawiło, że stał się w pełni prezenterem muzycznym.Teraz rozwija talent w dziedzinie producent narazie jemu to wychodzi zobaczymy co z tego dalej wyjdzie. Resztę biografii czas pokarze...
Ostatnio zmieniony 2012-01-17, 13:12 przez DjElite, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pain
Posty: 34
Rejestracja: 2010-11-03, 23:10
Lokalizacja: Bytów

Post autor: Pain »

Witaj, baw się dobrze.

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

Dokładnie , każdy pozna Ciebie z czasem na tyle , na ile sam pozwolisz.
Możesz dodać ile masz lat? będzie mi prościej .

Ogółem witam w naszych skromnych progach ;D mam nadzieję , że znajdziesz tutaj coś w sam raz dla siebie. Zapraszam do biernego udziału na stronie radia i oczywiście zapraszam na forumowego shoutboxa. Każda para rąk i oczu tam się przyda. Życzę miłej i udanej zabawy :D . Mam nadzieję , że nie opuścisz naszych progów tak szybko jak się tu zjawiłeś :) Powodzenia .

GREENo

Post autor: GREENo »

Witam serdecznie :D liczę na to ,że zagościsz tu na dłużej :)

ODPOWIEDZ