Pare slów o mnie :)

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Pare slów o mnie :)

Post autor: amorre »

Moze i nowa nie jestem :) Ale przywitac sie i przedstawic mozna zawsze , bo nie kazdy pamieta jak mam na imie , gdzie mieszkam i reszte tych dupereli a wiec

na imie mam Ola
mam obecnie 15 lat
mieszkam w okolicy Kolobrzegu

Moja najwieksza pasja jest muzyka jak i rózne dziwne sporty . Ogólem krytyka ludzi mnie malo interesuje , zawsze wszystko robie po swojemu , nigdy tak tak ktos mi karze .A wiec prosze o obiektywna opinie na temat mnie :). Czesto wchodze w konflikty z ludzmi , pojecia nie mam dla czego , po prostu tak juz musi byc .Na co dzien zajmujd sie szkola , teraz mamy wakacje , wiec wiecej czasu mam dla was i dla radia , lubie chodzi na spacery , jezdzic na lyzwach , robie zdjec duzo , spedzac milo czas ze znajomymi i poznawac nowych ludzi . Pomimo mojego mlodego wieku , potrafie dostrzec piekno zawarte w muzyce , nie kazdy podchodzi do tego co pisze powaznie , czy tez niekiedy to olewaja , ale ja sobie zawsze daje rade . Na ogóljestem optymistka i usmiech na twarzy gosci u mnie zawsze , jednak zdarzaja sie dni kiedy nie daje juz rady i wysiadam , lecz wtedy wkraczacie do akcji wy i zawsze poprawiacie mi humor. Kocham to radio , na sam start juz mi sie spodobalo , tak samo jak ludzie tutaj obecni i tak samo jak kazdy dj jaki tutaj istnieje i gra . Ogólem przed poznaniem tego radia sluchalam wylacznie rapu i reggae , jednak to sie zmienilo kiedy uslyszalam grajacych tutaj dj , muzyke ten klimat , od razu zmienilam upodobania , zmienilam swoje zycie , miejmy nadzieje ,ze na lepsze . Cech charakteru za bardzo wam nie podam bo duzo tego , wiekszosc z was jednak wie jaka jestem i to mi wystarcza . O wygladzie tez wam nie jestem w stanie nic powiedziec , no moze troche , ze mam 165 cm wzrostu , waze jakies 50 kg , mam zielony oczy , sredniej dlugosci braz wlosy , staram sie dbaco swój wyglad tak bardzo jak jest to mozliwe . Nie maluje sie na co dzien , tylko na szczególne okazje np. jakies imprezy , sluby itd. Jak chcecie wiedziec wecej o mnie to piszcie smialo do mnie i na gg i nk i fotke i na shoutboxie , na kazde wasze pytanie odpowiem szczerze i wyczerpujaco .

Pozdrawiam :) :$
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:25 przez amorre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Re: Pare slów o mnie :)

Post autor: Królowa Sun Red »

amorre pisze:Czesto wchodze w konflikty z ludzmi
To masz tak jak ja ;d



Pozdro i nie daj sie sprowokowac (za czesto przynajmniej ;) )
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:25 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

Awatar użytkownika
eXi
128 kbps
Posty: 306
Rejestracja: 2009-06-04, 19:26
Lokalizacja: Bruksela
Kontakt:

Post autor: eXi »

witam szalona pania z SB :D muaa :P

Awatar użytkownika
Loco
-#Sluchacz
-#Sluchacz
Posty: 81
Rejestracja: 2010-06-10, 12:11
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Kontakt:

Post autor: Loco »

Bobry! a Ty chcialas usuwac konto.

O.o
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:26 przez Loco, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
OneLife
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 503
Rejestracja: 2009-05-27, 20:53
Ulubiony DJ: Cosmic
Lokalizacja: Łódź

Post autor: OneLife »

No ja równiez witam cie :) , mam nadzieje ze milo spedzisz z nami czas i tak jak Maestro napisal nie jestes sama masz nas :) , pamietaj ze my zawsze pomagamy i bedziemy to robic w miare mozliwosci , a wiec badz z nami zawsze .
Pozdrawiam DiiMoon.
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:28 przez OneLife, łącznie zmieniany 1 raz.

djgaczor
128 kbps
Posty: 307
Rejestracja: 2009-11-06, 10:55
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: djgaczor »

witaj w naszym gronie miejmy nadzieje ze spedzisz z nami wspaniale chwiule a nasza muzyka dostarczy Ci duzo radosci :)
Music is My extasy
http://www.e-papierosek24.pl

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

Maestro, Mialam zly dzien , nie zbyt mialam ochote nalezec do tego grona nadal , poniewaz jedna osoba mnie zranila stad , ale juz jest wszystko okej i mam nadzieje ,ze to sie nie powtórzy i zostane tutaj do konca :)
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:29 przez amorre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Headshaker
-#Junior Admin
-#Junior Admin
Posty: 113
Rejestracja: 2009-05-07, 00:09
Lokalizacja: Ipswich (UK)
Kontakt:

Post autor: Headshaker »

amorre przez jedna osobe nie ma sensu odrzucac ponad 80 pozostalych ;)

Witam Cie i ja :) W razie problemów, pytan czy nudy sluze pomoca ;)
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:30 przez Headshaker, łącznie zmieniany 1 raz.
HOUSE
Obrazek

Awatar użytkownika
Królowa Sun Red
-#Tepowiczka
-#Tepowiczka
Posty: 464
Rejestracja: 2009-06-12, 21:26
Lokalizacja: QUEENSLAND
Kontakt:

Post autor: Królowa Sun Red »

Headshaker pisze:amorre przez jedna osobe nie ma sensu odrzucac ponad 80 pozostalych ;)

Nooo dobrze powiedziane.. np ja Headshaker...Hedziu mnie ciagle tutaj denerwuje, daje bany.. a ja mimo to trwam na tym forum nieustannie.. ;d
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:31 przez Królowa Sun Red, łącznie zmieniany 1 raz.
..wole byc niedoskonala wersja siebie, niz najdoskonalsza wersja kogos innego..

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

Headshaker, moze i nie , ale nie lubie tak , czasami wole z czegos zrezygnowac ,zeby zapomniec o czyms innym . Takie zycie , ja szczescie jestem z wani , no i mam zamiar zostac jeszcze bardzo dlugo :).Królowa Sun Red, wiem cos o tym bo tez jedna osoba stad mnie denerwuje , ale co poradzic, zyjemy dalej . No i dzieki ludzie za mle przywitanie ;)
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:32 przez amorre, łącznie zmieniany 1 raz.

Phantom

Post autor: Phantom »

I ja Cie witam cieplutko :) sam jestem tutaj swiezakiem, ale okazje pogadac z Toba juz mialem :)
Bardzo mila osobka, i mam nadzieje ze jest tutaj jak najwiecej takich zakreconych ludzi :)


Pozdrooo!! ;* buziak leci w Twoja strone


Peace.
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:33 przez Phantom, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tur3k^
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 79
Rejestracja: 2009-11-16, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tur3k^ »

No Olus sie rozpisala móglbym ksiazke o tobie napisac :)

Witam Olcia mimo ze jestem nowy juz sie znamy :D
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:33 przez Tur3k^, łącznie zmieniany 1 raz.
Muzyka łączy ludzi....:*

Fox

Post autor: Fox »

czesc Ola milo Cie poznac mysle ze na Sb jeszcze nie jedna godzine przegadamy ;) pozdrawiam :*
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:34 przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.

amorre
-#Przyjaciel TP
-#Przyjaciel TP
Posty: 186
Rejestracja: 2010-05-31, 21:03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: amorre »

Tur3k^, bez przesady , moze nie ksiazka , ale troche moge o sobie powiedziec ;D a reszty dowiesz sie w praniu piszac ze mna dalej ;). Fox, tez mam taka nadzieje , oczywiscie na sb pojawiam sie codziennie wiec latwo mnie znalezc poza tym mozesz sobie wziac nr gadu i tez napisac , nie zabraniam ;P
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 20:35 przez amorre, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ